2020-01-31

Filmowy luty w Polsacie. Sprawdź, co oglądać i kiedy?

0

Przygotujcie się na walki superbohaterów, szpiegowski thriller i komedię romantyczną. Proponowane filmy zagwarantują pełen przekrój emocji. Od romantycznych wzruszeń w „Narzeczony na niby”, po ekscytujące i pełne adrenaliny hitowe produkcje jak „Czarna pantera” lub „Doktor Strange”. Nie zabraknie wybuchów, intryg i ciekawych zakończeń. Zobacz, co oferujemy w Polsacie od 31 stycznia do 23 lutego.

Zawsze jest pora na dobry film, nie tylko od święta. W lutym zaplanowaliśmy porządną dawkę adrenaliny. Zapewnią je superbohaterowie w ekscytujących produkcjach, zapierające dech w piersiach efekty specjalne i niespodziewane zwroty akcji!

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
31 stycznia (piątek) o godz. 20:00
Rządowa decyzja objęcia Avengers nadzorem, sprawia, że najlepsi przyjaciele Kapitan Ameryka i Iron Man stają się zaciekłymi wrogami. Pozostali członkowie drużyny muszą zdecydować, komu okazać lojalność. Do gry włączają się tajemnicze czarne charaktery i nowi sprzymierzeńcy. Na tle wewnętrznego rozdarcia drużyny superbohaterów rozegra się spektakularna bitwa o przyszłość Avengers i całej ludzkości!

xXx: Reaktywacja
3 lutego (poniedziałek) o godz. 20:10
Trzeci rozdział wybuchowej serii, która przedefiniowała gatunek szpiegowskiego thrillera. Xander Cage po latach dobrowolnego wygnania, przez wielu uważany za martwego, powraca, żeby ponownie stanąć na drodze wojownika Xianga. Xander wie, że w rekach Xianga znajduje się śmiercionośna, zagrażająca ludzkości broń, zwana „Puszką Pandory”. Rekrutuje nową grupę supersilnych sprzymierzeńców. Ale tym razem nie będzie łatwo pokonać wroga.

Pamięć absolutna
4 lutego (wtorek) o godz. 20:10
Remake kultowego filmu z 1990 roku. Colin Farrell występuje jako Douglas Quaid, zwykły robotnik, który odwiedza Recall, innowacyjną firmę, która zmienia jego marzenia o byciu superszpiegiem w prawdziwe wspomnienia. Gdy jednak dochodzi do błędu podczas zabiegu, granica pomiędzy fantazją a rzeczywistością zaciera się - Quaid jest ścigany, a losy jego świata są zagrożone. „Pamięć absolutna” to film obfitujący w niesamowite efekty specjalne i niespodziewane zwroty akcji, które zachwycą wszystkich miłośników gatunku.

Doktor Strange
7 lutego (piątek) o godz. 20:00
Montażowe arcydzieło z superbohaterem w roli głównej. Historia światowej sławy neurochirurga, dr Stephena Strange'a, którego życie odmienił tragiczny wypadek samochodowy, odbierając mu sprawność w rękach. Kiedy tradycyjna medycyna zawiodła, w poszukiwaniu uzdrowienia i nadziei, Strange trafia do tajemniczej samotni, zwanej Kamar-Taj. Tam szybko orientuje się, że nie jest to jedynie ośrodek kuracyjny, ale przede wszystkim miejsce walki z niewidzialnymi mrocznymi siłami, dążącymi do zniszczenia naszej rzeczywistości.

Piękna i Bestia
15 lutego (sobota) o godz. 20:10
Dawno, dawno temu był sobie przystojny, młody Książę. Kiedy u bram jego zamku stanęła stara żebraczka, prosząc o schronienie przed burzą i oferując w zamian skromny kwiat róży, nieczuły młodzieniec przegonił ją. Aby ukarać Księcia za jego bezduszność, kobieta rzuciła klątwę na zamek, przemieniając jego właściciela w Bestię, a służących w przedmioty codziennego użytku. Zaklęcie straci moc tylko wtedy, gdy młodzieniec nauczy się kochać ludzi i okaże się godzien ich miłości, zanim opadnie ostatni płatek zaczarowanej róży. Bajka animowana zdążyła podbić serca dzieci na całym świecie. Czy filmowa adaptacja uczyni podobnie?

Obcy: Przymierze
18 lutego (wtorek) o godz. 20:10
Ridley Scott powraca w filmie „Obcy: Przymierze” z nowym rozdziałem w jego przełomowej serii horroru science-fiction o zagrożeniu z kosmosu. Tym razem ludzie postanawiają osiedlić się na innej planecie. Wyruszają statkiem „Przymierze” w nieznane rejony kosmosu. Pierwotnym celem wyprawy jest Origae-6, która znajduje się w odległej galaktyce, gdzie panują warunki klimatyczne zbliżone do ziemskich. Jednak w pewnym momencie załoga statku słyszy tajemniczy sygnał. Okazuje się, że źródło dźwięku pochodzi z pobliskiej planety, której warunki teoretycznie umożliwiają, żeby zamieszkali na niej ludzie. Kiedy docierają na miejsce, okazuje się, że czeka ich ogromne niebezpieczeństwo...

Narzeczony na niby
20 lutego (czwartek) o godz. 21:05
Przebój kinowy z plejadą gwiazd polskiego kina w obsadzie. „Narzeczony na niby” to opowieść o sercowych perypetiach, które pokocha każdy, kto choć raz zakochał się w niewłaściwej osobie oraz ci, którzy wierzą, że o prawdziwą miłość warto walczyć, nawet jeśli zaczyna się mocno niefortunnie. Idealne uczucie, o którym marzymy, rzadko kiedy tak naprawdę jest idealne, a ci którym oddajemy nasze serca, niestety potrafią je z łatwością łamać.

Czarna pantera
21 lutego (piątek) o godz. 20:00
Widowisko science-fiction na podstawie serii komiksów o superbohaterze o tym samym imieniu. Książę T'Challa po śmierci ojca wraca do Wakandy, odosobnionego, a zarazem rozwiniętego technologicznie państwa w Afryce. Tysiące lat temu w tym odciętym od świata zakątku Czarnego Lądu spadł meteoryt, zawierający metal o nadzwyczajnych własnościach - vibranium. Jest to sekretny składnik wszystkich wynalazków. Na powracającego w rodzinne strony następcę tronu czeka jego matka, Ramonda, wdowa po tragicznie zmarłym królu. Prawo do królewskiej korony, zgodnie z tradycją, T'Challa zapewni sobie, jeśli wygra rytualny turniej. Szybko okazuje się jednak, że to zwycięstwo nie wystarczy.

Ghostbusters - pogromcy duchów
23 lutego (niedziela) o godz. 12:25
Nowa wersja jednego z największych przebojów komediowych w historii światowej kinematografii. Erin Gilbert i Abby Yates są autorkami książki o duchach. Gdy niepoprawna entuzjastka parapsychologii, Abby, publikuje ją bez zgody przyjaciółki, Erin traci szansę na kontynuowanie naukowej kariery w dziedzinie fizyki na jednym z prestiżowych amerykańskich uniwersytetów. Ich praca zostaje bowiem wyśmiana przez naukowców. Ale nadchodzi czas rewanżu. Kiedy duchy opanowują Manhattan, Abby i Erin oraz ich nowa koleżanka, ekscentryczna pani inżynier Jillian, wkraczają do akcji.

Zapraszamy na Wasze ulubione filmy do Telewizji POLSAT!

Komentarze