2020-01-03

Wystartował „Krzywy kadr” w IPLI. Gościem Maciej Kawulski

0

Zobacz wywiad z reżyserem filmu „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”. „Krzywy kadr” to nowy, niebanalny program, w którym Jakub Jusiński z IPLA.TV i POLSAT.PL w zabawny sposób opowiada o najnowszych produkcjach filmowych i rozmawia z postaciami ze świata kina. W premierowym odcinku na pytania odpowiadał Maciej Kawulski, który zdradził kilka szczegółów, dotyczących kulis powstawania jego najnowszego obrazu.

„Krzywy kadr” to produkcja, dzięki której dowiecie się o nadchodzących premierach z oferty Grupy Polsat, telewizji internetowej IPLA.TV, ale nie tylko. W programie będzie można zobaczyć aktorów, reżyserów i producentów, którzy podzielą się historiami towarzyszącymi ich produkcjom oraz ciekawostkami dotyczącymi ról i współpracy na planie. Kamera „Krzywego kadru” pojawi się na oficjalnych premierach i ujawni, co wkrótce wejdzie na ekrany.

Gościem pierwszego odcinka jest Maciej Kawulski, współzałożyciel federacji Konfrontacji Sztuk Walki (KSW), producent i reżyser m.in. filmu „Underdog”. W programie ujawnił kilka ciekawych szczegółów, dotyczących „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, który można zobaczyć w kinach od 3 stycznia 2020 roku. Zdradził, jaka jest podstawowa różnica między tym filmem a wieloma innymi z tego gatunku oraz jak przebiegała współpraca na planie, na którym były dwie debiutantki - Natalia Siwiec i Natalia Szroeder.

Opowiedział także historię z trzmielem...
- Piotr Rogucki podzielił się ze mną ciekawym faktem, który można nawet zauważyć na trailerze. Kiedy nagrywaliście jedną ze scen, to przed kamerę wleciał trzmiel - mówi Jakub Jusiński.
- Tak, niektórzy pytali mnie, ile pieniędzy na to wydaliśmy - odpowiada z uśmiechem Maciej Kawulski.

Oglądaj „Krzywy kadr” w IPLA.TV

Komentarze
© Polsat 2021