2020-01-15

„W rytmie serca”: Popek znów w serialu. Co za przemiana!

0

Dorian Raczyński w zaskakującej odsłonie. Jak zmienił się groźny bandyta? Kiedyś organizował pod Kazimierzem Dolnym nielegalne walki psów, a teraz... Niespodziewanie pojawi się w życiu doktora Żmudy i odegra istotną rolę przy jego ślubie z Marysią. Okaże się nieoceniony w trakcie przygotowań Adama do zawarcia małżeństwa.

Do ich spotkań zawsze dochodzi w wyjątkowych okolicznościach. Tym razem ma to miejsce w trakcie „dnia kawalerskiego” Żmudy, który spędza razem z Grzesiem. Groźnie wyglądający Dorian, który w przeszłości czerpał korzyści z walk psów, pojawi się w towarzystwie małego czworonoga, nie szczędząc mu czułości. Później okaże się, że właśnie wyszedł z więzienia za dobre sprawowanie.

To nie koniec niespodzianek. Bohater, w którego wciela się Paweł „Popek” Mikołajuw, przyjdzie doktorowi z pomocą podczas przygotowań do ślubu z Marią, a na jego obecności skorzysta także Szarek...

Doriana Raczyńskiego widzowie poznali, kiedy Adam tropiąc jednego z pacjentów natrafił na miejsce, w którym bandyta i jego współpracownicy przygotowywali psy do nielegalnych walk. Ależ się wtedy działo! Na miejscu pojawiła się Weronika Nowacka, doszło do konfrontacji z przestępcami i strzelaniny.

Potem ich relacje uległy poprawie i zawiązała się między nimi nić przyjaźni. Doktor Żmuda zyskał szacunek Doriana, kiedy leczył jego matkę Barbarę i także jemu udzielił medycznej pomocy. Mężczyźni trafili na siebie także w więzieniu, gdy Adam został oskarżony o pobicie i próbę gwałtu Sandry, jednej z pacjentek. Przestępca wówczas uratował go przed atakiem współwięźnia, a Żmuda odwdzięczył się ratującą życie diagnozą.

W rytmie serca w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „W rytmie serca” na Instagramie - @wrytmieserca.official

Zobacz także:
„W rytmie serca”: Zobacz kulisy piątego sezonu!

Komentarze