2020-01-05

„Ślad” - odcinek 96: Zaginięcie czy zabójstwo?

0

CWŚ bada sprawę zaginięcia adwokata Baranowicza. Jego samochód został ostrzelany w lesie. Dzień przed tym wydarzeniem wygrał w sądzie sprawę o uwolnienie kierowcy biznesmena Niewiarowskiego, Szpakowskiego, który śmiertelnie potrącił pasierbicę mieszkającego w okolicy Karbowskiego. Co stało się z prawnikiem?

Policjanci z Centralnego Wydziału Śledczego zakładają, że mężczyzna został zamordowany i szukają ciała. Wszystko wskazuje na to, że to Karbowski zabił Baranowicza, a sam utopił się po pijanemu. Patolog z laboratorium stwierdza po wynikach badań, że adwokat na sto procent nie żyje.

Znalezione zostaje ciało ojca zabitej dziewczynki. Na jego potylicy widać ślad po mocnym uderzeniu. Karbowski próbował wyciągnąć coś z worka w wodzie. CWŚ odkrywa także kluczową informację. Za śmiertelne potrącenie odpowiada nie Szpakowski, a córka Niewiarowskiego, Inga.
- Ustaliliśmy na podstawie geolokalizacji telefonu, że to ona spowodowała wypadek, w którym zginęła dziewczynka - ekscytuje się Zaręba.
- Tylko geolokalizacja to za mało dla sądu - mówi mu koleżanka z laboratorium.
- Tak? To patrz na to! - wykrzykuje i pokazuje jej zdjęcie z monitoringu, które znalazł.

Kobieta zostaje zatrzymana. Sprawa ma zostać przekazana do sądu, ale nieoczekiwanie dzwoni asystentka Baranowicza, Jabłońska. Informuje, że widziała swojego szefa żywego…

Ślad w niedzielę o godz. 23:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Ślad”: Co wydarzy się w nowych odcinkach? Oglądaj!

Komentarze