2019-10-16

„Ślad”: Co wydarzy się w nowych odcinkach? Oglądaj!

0

Trzeci sezon od niedzieli 20 października o godz. 23:05 w Polsacie. Czy podinspektor Renata Różańska przeżyła krwawy finał przesłuchania i nadal stoi na czele grupy specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego? Co postanowiła prokuratura w sprawie agresywnego zachowania nadkomisarza Rafała Walczaka? Jaka będzie jesień w serialu? Zobacz zwiastun!

Funkcjonariusze z Centralnego Wydziału Śledczego poszukają kolejnych śladów, żeby rozwikłać nową porcję zagadek kryminalnych. W trzecim sezonie zespół najwyższej klasy ekspertów znowu udowodni, że przestępstwo doskonałe nie istnieje i po każdej zbrodni zostaje ślad!

Jak wpaść na trop przestępców? Śledczy tradycyjnie poszukają śladów zbrodni gołym okiem, eksperci w laboratorium odkryją je za pomocą zaawansowanych metod kryminalistycznych, a dochodzeniowcy dzięki swojej intuicji i niezwykłej spostrzegawczości.

W nowej serii „Śladu”, obok Anity Janci, Mariusza Jakusa wystąpią: Agnieszka Kawiorska, Cezary Łukaszewicz, Marta Jarczewska, James Malcolm, Michał Gadomski, Wojciech Starostecki i Waldemar Błaszczyk.

„Ślad” to polska wersja formatu opracowanego przez TeleAlliance Media Holding AB. Za produkcję serialu odpowiada firma Tako Media. Producentem i reżyserem formatu jest Okil Khamidov. Reżyserami części odcinków są również: Marcin Ziębiński, Mariusz Palej, Jan Kidawa Błoński, Jarosław Banaszek, Krzysztof Łukaszewicz, Anna Maszczyńska-Bąk, Maciej Migas.

  

Ślad od 20 października w niedziele o godz. 23:05.

Zobacz także:
Krwawy finał serialu „Ślad”. Co się stało w CWŚ?

Komentarze