2019-09-25

„Ślad”: Trzeci sezon serialu od 20 października w Polsacie

0

Doskonała wiadomość dla fanów wciągających zagadek kryminalnych! Serial „Ślad” wraca do Telewizji POLSAT z nowymi historiami, kolejnymi tajemnicami i ulubionymi bohaterami, których pokochali widzowie dwóch pierwszych serii. Kto zagra w trzecim sezonie opowieści o wrocławskim Centralnym Wydziale Śledczym?

Jak wiadomo, przestępstwo doskonałe nie istnieje. Po każdej zbrodni zostaje ślad! Bywa widoczny gołym okiem, czasami można go odkryć tylko za pomocą zaawansowanych metod kryminalistycznych lub dzięki intuicji i niezwykłej spostrzegawczości wybitnych ekspertów z Centralnego Wydziału Śledczego. Na miejscu przestępstwa pracuje zespół najwyższej klasy ekspertów kryminalistycznych i nawet najmniejszy ślad nie umknie ich uwadze.

Grupą specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego dowodzi podinspektor policji Renata Różańska (Anita Jancia), której losy w ostatnim odcinku drugiego sezonu „Śladu” były niepewne. Na ekranie widzowie spotkają się także z jej zastępcą - nadkomisarzem Rafałem Walczakiem (Mariusz Jakus). Pod ich kierownictwem funkcjonariusze z Centralnego Wydziału Śledczego poszukają dowodów i poszlak, by rozwikłać kolejną porcję zagadek kryminalnych.

W skład CWŚ wchodzą dochodzeniowcy, baliści, śledczy z wojskową przeszłością, specjaliści w obszarze nauk biologicznych i ścisłych oraz lekarze medycyny sądowej. Widzowie będą mieli okazję poznać nie tylko wiele nowych i ekscytujących historii kryminalnych, ale przede wszystkim ponownie zobaczyć bohaterów w akcji - swoistą galerię indywidualności, o których można powiedzieć wszystko, ale nie to, że są nudni!

W nowej serii serialu „Ślad” obok Anity Janci i Mariusza Jakusa wystąpią między innymi: Agnieszka Kawiorska, Cezary Łukaszewicz, Marta Jarczewska, James Malcolm, Michał Gadomski, Wojciech Starostecki i Waldemar Błaszczyk.

„Ślad” to polska wersja formatu opracowanego przez TeleAlliance Media Holding AB. Za produkcję serialu odpowiada firma Tako Media. Producentem i reżyserem formatu jest Okił Khamidov. Reżyserami części odcinków są również: Marcin Ziębiński, Mariusz Palej, Jan Kidawa-Błoński, Jarosław Banaszek, Krzysztof Łukaszewicz, Anna Maszczyńska-Bąk, Maciej Migas.

Trzeci sezon serialu Ślad zadebiutuje w niedzielę 20 października i będzie emitowany raz w tygodniu o godz. 23:10.

Komentarze
© Polsat 2020