2019-12-17

Ola Jordan i „najpiękniejszy prezent”. Poznała płeć dziecka!

0

Jurorka „Tańca z Gwiazdami” już wie, czy to chłopiec, czy dziewczynka. Razem z mężem Jamesem Jordanem poznała radosną nowinę w wyjątkowy sposób. Podczas baby shower otworzyli pudełko, a ich oczom ukazał się balon, w niepozostawiającym wątpliwości kolorze. Przyszli rodzice wzruszyli się do łez...

To był niezwykle wyczekiwany moment, ponieważ para starała się o powiększenie rodziny od pewnego czasu. - Chcieliśmy poznać płeć dziecka, zanim przyjdzie na świat. A święta Bożego Narodzenia to najlepszy moment, żeby się tego dowiedzieć - mówili zgodnie rodzice. Podczas imprezy baby shower, w której uczestniczyli dziennikarze brytyjskiego magazynu „Hello!”, wszystko stało się jasne! To będzie dziewczynka! Ola i James nie potrafili powstrzymać wzruszenia na widok różowego balonu i maleńkich bucików.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’m so excited we are having a baby girl 😝💝 @jamesjordan1978 @hellomag

Post udostępniony przez Ola Jordan (@olajordan)

Jurorka „Dancing with the Stars” i jej mąż promienieli z radości. - To dla nas najpiękniejszy prezent. Jesteśmy niesamowicie podekscytowani - przyznali. Komentarze pod postami na Instagramie momentalnie wypełniły się gratulacjami i serduszkami. My również dołączamy się do tych życzeń!

11. edycja programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” wiosną 2020 roku w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Komentarze
© Polsat 2021