2019-11-27

Rafał Maserak potwierdził, że... „Będę tatą!”. Gratulujemy!

0

Tancerz „Tańca z Gwiazdami” podzielił się nowiną w mediach społecznościowych. Opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym uśmiechnięty trzyma maleńkie buciki dla dziecka. Wieloletni uczestnik programu Telewizji POLSAT promienieje radością, a gratulacjom nie widać końca. My także przyłączamy się do życzeń!

Media od pewnego czasu spekulowały, że Rafał Maserak wkrótce zostanie ojcem. Teraz to już oficjalne. - Będę tatą. Już za kilka miesięcy nasza rodzina się powiększy! Szczerze nie mogę się doczekać - nie krył dumy we wpisie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rafał Maserak (@rmaserak)

Znajomi „Masera” od razu zasypali go życzeniami. Nie zabrakło komentarzy od innych tancerzy „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Grad serduszek przesłali między innymi Jacek Jeschke, Hanna Żudziewicz, Kamil Kuroczko i Lenka Klimentova. - No w końcu ogłosiłeś to całemu światu! Gratulacje! - napisała Joanna „Ruda” Lazer z zespołu Red Lips, która była jego  partnerką w jubileuszowej edycji programu. - Graty Rafciu! - dodał Rafał Szatan, inny uczestnik show. - Aaaa! Gratulacje - emocjonowała się z kolei Paulina Chylewska, prezenterka Telewizji POLSAT. Ciepłe słowa popłynęły także ze strony gwiazd serialu „Przyjaciółki”. - Fantastycznie! Gratulacje! - pisały Magdalena Stużyńska-Brauer i Anita Sokołowska.

Rafał Maserak od pięciu lat tworzy szczęśliwy związek z prawniczką Małgorzatą Lis. Para zaręczyła się w 2018 roku, a teraz ich życie czeka kolejna, jeszcze większa zmiana. Gratulujemy!

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Komentarze