2019-12-12

Ryjek 2019: Piotr Bałtroczyk i Przyjaciele w Polsacie

0

Legenda sceny kabaretowej i jego wyjątkowi goście w niedzielę 15 grudnia od godz. 20:00. Zaproszenie Piotra Bałtroczyka przyjęli Cezary Pazura, Marcin Daniec, Jerzy Kryszak, a także najlepsze kabarety w Polsce - Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Młodych Panów i Kabaret Smile. Zwieńczenie 24. Rybnickiej Jesieni Kabaretowej - Ryjek 2019 w najlepszym stylu w Telewizji POLSAT.

Piotr Bałtroczyk to człowiek-instytucja, który ma wielkie zasługi dla polskiej sceny satyrycznej. To także dzięki niemu Rybnicka Jesień Kabaretowa stała się niezwykle ważną imprezą. Podobnie jak w 2018 roku, festiwal kończy jego autorski program, w którym występuje wraz z przyjaciółmi. To wisienka na torcie śląskiego święta kabareciarzy.

Znany konferansjer i komik zawsze może liczyć na pomoc w gwiazdorskiej obsadzie. Tym razem przekonuje, że „Starość nie jest dla mięczaków”, a wsparli go w tym Cezary Pazura, oraz żywe legendy na polskiej scenie satyrycznej - Marcin Daniec i Jerzy Kryszak. Do tego także czołówka polskich kabaretów - Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Młodych Panów i Kabaret Smile.

Rybnicka Jesień Kabaretowa to festiwal premier kabaretowych z blisko 25-letnią tradycją. Jego siłą jest niepowtarzalna formuła i klimat. Kabarety rywalizują ze sobą tworząc premierowe skecze w podanych przez organizatorów kategoriach. Ryjek jest nieprzewidywalny, zaskakujący i pełen dobrego humoru.

  

„Piotr Bałtroczyk i Przyjaciele” w niedzielę 15 grudnia o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020