2019-11-25

Marietta i Franek w Studio IPLA: Będziemy działać społecznie

0

Takiego wywiadu z uczestnikami „Love Island. Wyspa miłości” jeszcze nie było! Zajęli drugie miejsce w show, ale czują się jak wygrani. O tym jak Marietta i Franek chcą wykorzystać swoją popularność, czy czują się celebrytami i jakie mają plany na najbliższy czas porozmawiali w Studio IPLA. Zdradzili też, jak wygląda casting do reality show Telewizji POLSAT. Czy wyjechaliby drugi raz do Hiszpanii? To trzeba zobaczyć!

Marietta Fiedor i Franek Rumak dali się zapamiętać jako żywiołowi, pełni energii uczestnicy „Love Island. Wyspa miłości”. Widzowie ich pokochali, czego dowodem jest drugie miejsce w tym gorącym reality show. Po powrocie do Polski nadal są aktywni w mediach społecznościowych, a ich miłość kwitnie! Czy radzą sobie z popularnością i czy czują się już celebrytami?

Rumaczki - bo tak mówią sami o sobie - wykorzystują swoją sławę do czynienia dobrych rzeczy. Nie tak dawno zorganizowali zbiórkę pieniędzy, która przeszła ich najśmielsze oczekiwania, ale to nie wszystko! - Jakie macie jeszcze plany? - dopytał Krzysztof Machajski, prowadzący Studio IPLA. - Zbliża się przepiękny okres Bożego Narodzenia, więc pewnie będzie się dziać dużo w grudniu - zadeklarowała Marietta. - Nie chcemy organizować zbiórek codziennie albo co tydzień, ale na pewno będziemy działać - zapewnił jej partner. 

A czy warto się zgłosić do drugiej edycji „Love Island. Wyspa miłości”? Z pewnością! - Ja już się zgłosiłem do kolejnego sezonu - zażartował Franek. W Studio IPLA zostały ujawnione także kulisy castingu. To świetna informacja dla tych, którzy planują się zgłosić do programu!

W wywiadzie dowiemy się też, co para myśli o rozstaniu Oliwki i Maćka. Czy sądzili, że tak się to potoczy?

Tematy odcinka:
- Co się zmieniło w życiu islandersów po powrocie z Wyspy Miłości?
- Czy Marietta i Franek czują się celebrytami?
- Jak uczestnicy „Love Island. Wyspa Miłości” wykorzystują swoją popularność?
- Jak wygląda casting do „Love Island. Wyspa Miłości”?
- Czy warto zgłosić się do drugiej edycji reality show Polsatu?
- Jakie plany na przyszłość mają Marietta i Franek?

A jeśli jesteś singlem w wieku 18-35 lat, chcesz zawalczyć o siebie i przeżyć kilkutygodniową przygodę życia, zgłoś się do „Love Island. Wyspa miłości”!

Wypełnij ankietę na stronie www.polsat.pl/casting/love-island.

Wszystko o „Love Island. Wyspa miłości” w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze
© Polsat 2020