2019-11-24

„Ślad” - odcinek 90: Krwawa nimfa

0

W sieci pojawiają się fotografie „zamordowanej” dziewczyny w stroju rusałki. Centralny Wydział Śledczy ustala, że zdjęcia zostały zrobione na imprezie firmowej Pol-Planingu, firmy należącej do Ignacego Baranowskiego. Nie ma jednak żadnych dowodów zbrodni ani ciała… Czy aby na pewno nie żyje? Kto za tym wszystkim stoi?

Różańska referuje na spotkaniu sprawę:
- Słuchajcie, to zdjęcie pojawiło się w sieci dzisiaj rano i nie wiadomo, kto je zrobił i umieścił. Wywołało prawdziwą burzę, osiem tysięcy komentarzy - mówi, wskazując na fotografię z zakrwawioną kobietą w kolorowym kostiumie.
- Naprawdę nie żyje? - powątpiewa Bielska.
- Ja jestem lekarzem. Musiałbym zbadać ciało - odpowiada jej patolog z CWŚ.
- Moim zdaniem wygląda na dziewczynę do towarzystwa - stwierdza Zaręba i dodaje, że będzie trudno rozpoznać jej twarz, ponieważ jest pomalowana.
- Na mój nos mamy trupa - kwituje lekarz Piotr Romanowski.

Wychodzi na jaw, że podczas imprezy rusałka kręciła się wokół trzech prawników z działu, zarządzanego przez Beatę Nowacką. Każdy z nich zaprzecza popełnieniu zbrodni. Okazuje się, że oficjalnie nikt nie zapraszał na imprezę rusałki…

Wkrótce jeden z prawników, Kamil, przepada bez wieści. Podejrzanym w sprawie zostaje Stefan Michalski, poważny konkurent Baranowskiego na rynku przetwórstwa drewna. Na światło dzienne wychodzi, że dziewczyna opuściła salę bankietową cała i zdrowa.

Tymczasem odnajduje się porwany Kamil. On żyje, natomiast w lesie śledczy znajdują ciało martwej rusałki…

Ślad w niedzielę o godz. 23:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Ślad”: Co wydarzy się w nowych odcinkach? Oglądaj!

Komentarze
© Polsat 2020