2019-11-22

Krzysztof Ibisz: Zacząłem lekcje tańca towarzyskiego!

0

Jubileuszowa edycja skłoniła go do nauki. Którego tancerza poprosił o pomoc? Gdzie można obserwować jego postępy? Taneczny show zmienia życie nie tylko uczestników, ale i prowadzących. W rozmowie z POLSAT.PL Krzysztof Ibisz opowiedział także o tym, jak Polacy pokochali taniec oraz dlaczego warto oglądać finał „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Krzysztof Ibisz podkreśla, że finałowy odcinek to „niezwykły wieczór pełen emocji, dobrej energii oraz eleganckie i na najwyższym poziomie show telewizyjne”. Ale przede wszystkim na parkiecie odbędzie się „pojedynek-marzenie”, gdzie charyzmatyczna Barbara Kurdej-Szatan zmierzy się z młodym i zdolnym Damianem Kordasem, który jak dotąd miał niewiele wspólnego z tańcem. Jego determinacja i zdolności sprawiły, że poziomem tanecznym dorównał aktorce. - Nie ma kogoś, kto mógłby przewidzieć, jaki będzie finał tego starcia - mówi Krzysztof Ibisz.

Dla prowadzącego najważniejsze nie jest jednak, kto wygra program, tylko jak on zmienia ludzi. Kto śledzi „Taniec z Gwiazdami”, umie odróżnić podstawowe tańce i figury oraz potrafi ocenić taneczny poziom pary. - To jest niesamowite, jak chętnie ludzie oglądają nasze taneczne show. Twórców programu i gwiazdy niesamowicie cieszy, że widzowie pokochali taniec - i to do tego stopnia, że postanowili się go uczyć! - z radością opowiada POLSAT.PL Krzysztof Ibisz. Dodatkową zachętą może być występ widzów - Hani i Łukasza, którzy zostali zaproszeni do finału, aby zaprezentować swój pierwszy taniec z wesela.

Zainspirowany miłością do tańca Krzysztof Ibisz postanowił podczas jubileuszowej edycji programu, że rozpocznie profesjonalne lekcje, a o pomoc w nauce poprosił jednego z najlepszych i najbardziej utytułowanych choreografów - Tomasza Barańskiego. - Chcę poznać wszystkie podstawowe tańce z kanonu tańców towarzyskich i nauczyć się co najmniej kilku figur i rozwiązań tanecznych. Prowadzę już dziesiątą edycję show, więc uznałem, że to najwyższy czas, aby się tym zająć profesjonalnie - oświadcza.

Czy zobaczymy Krzysztofa Ibisza tańczącego na parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w następnej edycji? Prowadzący zdradza, że efekty jego treningów z Tomaszem Barańskim można oglądać jedynie na jego Insta Stories pod nazwą „Ibisz Dance”.

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Oto wszystkie pary 10. edycji „Tańca z Gwiazdami”
Tomasz Szymuś o muzyce w show „Taniec z Gwiazdami”

 

Komentarze
© Polsat 2020