2019-11-14

Oto finalistki Miss Polski 2019. Zobacz zdjęcia!

0

Poznaj wszystkie kandydatki w konkursie na najpiękniejszą Polkę. Jest ich 24, ale po bezcenny tytuł i wymarzoną koronę może sięgnąć tylko jedna. W niedzielę 8 grudnia podczas finałowej gali w Katowicach, transmitowanej na żywo w Polsacie, poznaliśmy Miss Polski 2019.

1. Natalia Baran (Wałbrzych)

Pracuje w butiku, gdzie realizuje pasję związaną z modą. Planuje studiować kosmetologię, a później otworzyć salon piękności. Uwielbia jazdę na rolkach, które zimą zastępuje łyżwami. Kocha podróże, poznawanie świata, nowych miejsc i kultur, a także odkrywanie siebie.

2. Paulina Bołoz (Krynica-Zdrój)

Studiuje na ostatnim roku w Technikum Organizacji Reklamy. Jej marzeniem jest dalsza edukacja na uczelni o kierunku Reklama i Public Relations. Uwielbia jazdę na rolkach i górskie wycieczki. To rodzice zarazili ją pasją do gór i górskich wycieczek.

3. Agnieszka Choszcz (Linia)

Jest osobą bardzo pracowitą i sukcesywnie realizuje swoje marzenia. Jednym z nich jest otwarcie salonu „beauty”. Ma duszę sportowca, wojownika, na co dzień trenuje piłkę nożną w III-ligowym klubie sportowym. Jej pasją jest też gra na saksofonie. Przez 9 lat należała do zespołu ludowego. Prezentowała w Polsce i poza nią tańce kaszubskie oraz śpiew.

4. Aleksandra Drężek (Pisz)

Studentka trzeciego roku pedagogiki na Uniwersytecie w Białymstoku. Jest osobą towarzyską, empatyczną i rodzinną. Cieszy się z tego, co przynosi jej los i zawsze myśli pozytywnie. Kocha przyrodę. Ceni przyjaźń, szacunek oraz szczerość. W przyszłości chciałaby sprawdzić się jako prezenterka telewizyjna.

5. Weronika Frąckowiak (Oława)

Studiuje na kierunku lekarsko-dentystycznym. Jej hobby to jazda konna, której poświęca się od ponad pięciu lat, uczestnicząc w zawodach rangi ogólnopolskiej, a nawet międzynarodowej. Jej mottem życiowym jest, by stale kreować najlepszą wersję siebie, do czego dąży dzięki ambicji i wytrwałości. Lubi stawiać sobie nowe wyzwania i próbować swoich sił w różnych dziedzinach, m.in. w balecie, sporcie, gotowaniu czy konkursach Miss.

6. Małgorzata Gierach (Andrespol)

Rozpoczęła studia na Politechnice Łódzkiej. Na co dzień uczy się tańca nowoczesnego w szkole artystycznej w Łodzi i prowadzi zajęcia z fitnessu na trampolinach. W przyszłości chciałaby studiować na Akademii Muzycznej. Jest osobą mocno związaną ze sportem, od dziecka trenowała łyżwiarstwo figurowe, a później dostała się do szkoły baletowej. Na swoim koncie ma udział w spektaklach tanecznych wystawianych w Teatrze Arlekin oraz Teatrze Nowym w Łodzi, oraz udział na międzynarodowym festiwalu tanecznym w Lądku-Zdroju.

7. Kornelia Gołębiewska (Morąg)

Ma 19 lat. W październiku rozpoczęła studia medyczne. Od najmłodszych lat jej pasją jest sport - głównie lekkoatletyka i taniec towarzyski, do którego zamierza powrócić. Jest otwarta, energiczna, lubi zdobywać nowe doświadczenia. Wolny czas uwielbia spędzać na „świeżym powietrzu”, ciesząc się pięknymi widokami i uwieczniając je na fotografiach.

8. Martyna Jagielska (Opole)

Ma 21 lat i jest studentką zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu. W bliskiej przyszłości planuje przeprowadzkę do Warszawy, aby móc się kształcić i zdobywać doświadczenie związane z przyszłym zawodem. Jej pasją są podróże i poznawanie rozmaitych kultur.

9. Paulina Karasiuk (Wrocław)

Ma 21 lat. Studiuje psychologię w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. Uwielbia literaturę psychologiczną. Z planami na życie stara się nie wybiegać daleko w przyszłość. Niedawno zaczęła pracę w banku. Prowadzi zdrowy i aktywny tryb życia. Kocha podróże, poznawanie nowych zakątków świata, ludzi i ich kultury. Od kilku lat pracuje jako modelka. Brała udział w pokazach, kampaniach, sesjach zdjęciowych i zagranicznych kontraktach. Cały czas próbuje nowych rzeczy i nie boi się nowych wyzwań. Przygodę z modelingiem traktuje jako świetną zabawę, dzięki której nabiera doświadczenia.

10. Magdalena Karoń (Warszawa)

Na co dzień pracuje w jednym z warszawskich szpitali - jest lekarzem rezydentem chirurgii ogólnej. Praca jest jednocześnie jej największą pasją. W przyszłości chciałaby stworzyć własną markę odzieżową. Czas wolny najchętniej spędza na koncertach muzycznych, co pozwala jej łączyć miłość do podróży z miłością do muzyki. Trenowała łucznictwo z sukcesami międzynarodowymi, a obecnie jest trenerem i sędzią sportowym w łucznictwie klasycznym. Hobbistycznie zajmuje się modelingiem oraz występuje jako prezenterka telewizyjna.

11. Magdalena Kasiborska (Zabrze)

Rozpoczęła studia na kierunku kosmetologia. W przyszłości planuje kształcić się w kierunku medycznym. Sport, muzyka i taniec to jej pasje. Przez 8 lat tańczyła taniec towarzyski. W wolnych chwilach gra w tenisa ziemnego. Dodatkowo uczęszcza do szkoły wokalnej. Gra również na fortepianie.

12. Dominika Konarska (Sosnowiec)

Jest absolwentką filologii angielskiej, pracuje jako stewardessa. Ukończyła szkołę muzyczną pierwszego stopnia. Jej pasją jest nauka języków obcych, stąd taki wybór studiów. W najbliższym czasie chce rozwijać te umiejętności, ucząc się hiszpańskiego. Uwielbia podróżować, dlatego wybrała taki zawód, który umożliwia jej odkrywanie pięknych zakątków świata.

13. Anna Kozłowska (Radom)

Rozpoczęła studia na Politechnice Lubelskiej na kierunku budownictwo. Uwielbia wspinaczkę górską, ale jej największą pasją jest jazda na rolkach. Od kilku lat popularyzuje ten piękny sport poprzez aktywne członkostwo w Stowarzyszeniu ZaRolkujemy Radom.

14. Marta Machnik (Rzeszów)

Jest plastykiem i dyplomowaną wizażystką. Planuje założyć własną działalność w branży ślubnej. Jej największą pasją jest rysunek i malarstwo. W przyszłym roku planuje zrealizować jedno ze swoich marzeń - podróż koleją transsyberyjską z Moskwy do Pekinu.

15. Justyna Maliszewska (Warszawa)

Jest studentką kosmetologii i pracuje jako wizażystka. W przyszłości chciałaby połączyć obecny zawód z kosmetologią. Lubi również aktywność fizyczną na siłowni.

16. Justyna Niegolewska (Szczecin)

Skończyła studia logistyczne na Akademii Morskiej w Szczecinie. Na co dzień zarządza ośrodkiem kolonijnym nad morzem. Jest zorganizowana w pracy oraz bardzo spontaniczna, jeśli chodzi o wyjazdy. Uwielbia jazdę na rolkach, nartach oraz windsurfing. Dwa lata temu odkryła nową pasję - pływanie skuterem wodnym.

17. Zuzanna Oszmian (Białystok)

Studentka IV roku Prawa na Uniwersytecie w Białymstoku. Obecnie odbywa staż w doradztwie podatkowym. Lubi śpiewać. Od kiedy pamięta, należy do różnych chórów. W wolnych chwilach czyta literaturę psychologiczną.

18. Karolina Piaścik (Łomża)

Pochodzi ze Zbójna. Rozpoczęła ostatni rok nauki w Technikum Hotelarskim. Nauka w tej szkole to dla niej połączenie zdobywania wiedzy i pasji, ponieważ bardzo lubi podróżować. Druga jej pasja to motoryzacja i to od bardzo praktycznej strony. Od dziecka towarzyszyła tacie w warsztacie, naprawiając samochody i maszyny.

19. Natalia Piguła (Łódź)

Ma 25 lat. Z zawodu jest inżynierem budownictwa i prowadzi własną firmę. W przyszłości chciałaby założyć rodzinę i spełniać się tak, jak spełnia się w roli bizneswoman. Jej pasją jest snowboard. Kocha zimę i śmiało może przyznać, że góry to jej drugi dom. Gdy robi się cieplej, deskę z chęcią zamienia na rolki. Jej planem jest przejazd chevroletem po USA, jednak ze względu na udział w konkursie przełożyła ten pomysł na później.

20. Nela Serwacińska (Konstantynów Łódzki)

Ukończyła pierwszy stopień studiów medycznych na kierunku pielęgniarstwo. Rozpoczęła studia magisterskie, a w przyszłości chciałaby dostać się na wydział lekarski. Jej pasją są motocykle i to one sprawiają, że czuje się wolna. Lubi pomagać ludziom - dlatego kształci się w kierunkach medycznych. Uwielbia podróże.

21. Marta Skwierczyńska (Rzgów)

Na co dzień pracuje jako handlowiec. Jest świeżo po studiach o kierunku technik dentystyczny. W przyszłości planuje pracować w zawodzie. Uwielbia wszelkiego rodzaju sporty, nienawidzi nudy. Posiada zdolności manualne, dlatego interesuje się wizażem oraz pracami związanymi z jej kierunkiem studiów. Planuje podróż na Bali.

22. Anita Sobótka (Warszawa)

Jedną z jej pasji jest nauka języków obcych, dlatego studiuje lingwistykę stosowaną na Uniwersytecie Warszawskim. Kocha sporty zimowe, a latem jazdę na rowerze. Mimo że jest cały czas aktywna fizycznie, to lubi czasami zrelaksować się przy dobrym kryminale. Jej pasją są także podróże, dlatego, gdy tylko ma czas wolny, planuje wyjazdy.

23. Julia Szewczuk (Warszawa)

Rozpoczęła studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim. Jej największą pasją są podróże. Dzięki nim odkrywa w sobie zamiłowanie do gotowania. Bardzo lubi aktywnie spędzać czas, regularnie ćwiczy i poznaje nowe sporty.

24. Karolina Wiltowska (Jelenia Góra)

Rozpoczęła studia prawnicze w Warszawie. Jej pasje to modeling - brała udział w wielu pokazach i sesjach zdjęciowych oraz trzy kontrakty modowe w Chinach, a także aktorstwo - występowała w kilku polskich serialach.

Festiwal Piękna 2019 od piątku 6 grudnia do niedzieli 8 grudnia w Katowicach.

Finał Miss Polski 2019 w niedzielę 8 grudnia w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020