2019-11-13

„Taniec z Gwiazdami”: Michał Bajor gościem specjalnym

0

Ceniony polski artysta w półfinałowym odcinku jubileuszowej edycji show! Zawsze stronił od życia na świeczniku i show-biznesu, niechętnie udzielał wywiadów, a z fanami spotykał się jedynie podczas swoich koncertów. Tym razem Michał Bajor zrobił wyjątek i pojawił się na parkiecie „Dancing with the Stars”. Którym tańcom i w czyim wykonaniu towarzyszyły jego piosenki? Co zaśpiewał?

Niezwykły artysta, którego głos zna cała Polska, nigdy nie ulegał modom, nie pozował na ściankach i nie szukał poklasku. I choć w dziewiątym odcinku show Michał Bajor nie zatańczył dla nas tanga czy też romantycznego walca, to uraczył widzów swoim przepięknym głosem w bossa novie „Quando, quando” oraz „Jak ten śnieg pada”.

Półfinałowe pary - Sandra Kubicka i Wojtek Jeschke, Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke oraz Damian Kordas i Janja Lesar - zaprezentowały się publiczności w trzech rundach. Jedną z nich był taniec, który już widzieliśmy w ich wykonaniu i który otrzymał od jurorów najniższą ilość punktów. Jakie jeszcze czekały na nich niespodzianki?

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Oto wszystkie pary 10. edycji „Tańca z Gwiazdami”
Tomasz Szymuś o muzyce w show „Taniec z Gwiazdami”

Komentarze
© Polsat 2020