2019-11-07

„Ruda” i Rafał Maserak znów w „Tańcu z Gwiazdami”

0

W jakich rolach tym razem wystąpił w programie słynący z temperamentu duet? W ósmym odcinku „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” uczestnicy przenieśli nas w świat najsłynniejszych filmów z ostatnich lat. Nie zabrakło niespodzianek. Czym zaskoczyli widzów Joanna „Ruda” Lazer oraz Rafał Maserak? Piosenkarka oraz tancerz pojawili się w show 8 listopada.

Oboje zaprezentowali się w swoich ulubionych rolach. Joanna „Ruda” Lazer zaśpiewała nowy singiel „Cappuccino”. Piosenka zapowiada jej trzeci album „Ja wam zatańczę”, którego premiera odbyła się dokładnie w dniu programu. Rafał Maserak natomiast szalał na parkiecie wraz z kilkoma tancerzami „Dancing with the Stars”.

Para pożegnała się z programem w trzecim odcinku jubileuszowej edycji, ale zdobyła wielu fanów. Mieli okazję zatańczyć w trzech stylach. Był subtelny walc angielski, ekspresyjny jive oraz ognista cha-cha. Jak przebiegała ich ponowna wizyta? Co wydarzyło się w ćwierćfinale? Usłyszeliśmy m.in. przeboje z filmu „Piraci z Karaibów” czy „50 twarzy Greya”. Emocji na parkiecie jak zawsze nie zabrakło.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Oto wszystkie pary 10. edycji „Tańca z Gwiazdami”
Tomasz Szymuś o muzyce w show „Taniec z Gwiazdami”

Komentarze
© Polsat 2020