2019-11-06

Filmowe przeboje i wielkie kino w „Tańcu z Gwiazdami”

0

Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz w odcinku z hitami ze szklanego ekranu. Wzruszająca do łez piosenka z filmu „Uwierz w ducha”, gorące latynoskie rytmy z „Desperado”, oskarowy „Shallow” Lady Gagi czy romantyczne muzyczne wspomnienie z „Dziennika Bridget Jones”? Który z tych utworów jest najpiękniejszy? Na szczęście nie musimy wybierać. Wszystkie usłyszeliśmy w ósmym odcinku „Tańca z Gwiazdami”.

Tym razem uczestnicy show zaprezentowali się w utworach wielkich kinowych hitów. Każda para wykonała po dwa tańce. Które z nich okazały się najlepiej punktowane? Jakie kreacje zwróciły uwagę jury i publiczności?

Sandra Kubicka zmierzyła się z walcem w przeboju do „50 twarzy Greya”, ale także przeobraziła się w tangu w „Czarnego Łabędzia”. Barbara Kurdej-Szatan po raz kolejny popłynęła w walcu, ale pokazała także swoją ciemną stronę w pirackim paso doble z przygodowego „Piraci z Karaibów”.

Monika Miller zamieniła się w Umę Thurman z „Pulp Fiction”, a potem odsłoniła swoją duszę w tańcu współczesnym do utworu z filmu „Narodziny gwiazdy”. Zobaczyliśmy także, jak Damian Kordas odgrywa namiętnego Antonio Banderasa, a Magdalena Bereda zabrała nas do Bollywood! Czy słynny hinduski taniec sprawił, że młoda piosenkarka zdobyła nieco wyższe noty od surowej Iwony Pavlović i Michała Malitowskiego?

To nie był jednak koniec niespodzianek. Na parkiet słynnego show powróciła także jedna z byłych uczestniczek. W jakiej roli?

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Oto wszystkie pary 10. edycji „Tańca z Gwiazdami”
Tomasz Szymuś o muzyce w show „Taniec z Gwiazdami”

Komentarze