2019-10-25

„Kabaret na Żywo”: Karolina Gilon w zupełnie nowej roli

0

Prowadząca „Love Island. Wyspa miłości” gościnnie w satyrycznym show. Siódmy odcinek programu „Kabaret na Żywo” to gwarancja doskonałej zabawy, ale także sercowych uniesień i romantycznych westchnień. Oczywiście z przymrużeniem oka. W niedzielę 27 października Kabaret Paranienormalni zabrał widzów na... planetę singli. Co tam robiła Karolina Gilon?

Nietrudno zauważyć, że singli jest wokół nas coraz więcej. Można powiedzieć, że wręcz zaludniają naszą planetę. Sporo z nich to single z wyboru, ale wielu po prostu nie może znaleźć swojej drugiej połówki. To się może jednak szybko zmienić! Bohaterowie programu „Kabaret na Żywo” szukali szczęścia w rozmaitych teleturniejach i programach z nadzieją, że znajdą tam również miłość.

Na scenie show pojawiła się piękna i intrygująca „wodzianka”, a w tej roli Karolina Gilon, czyli prowadząca program „Love Island. Wyspa miłości”. Pierwszy interaktywny reality show w Polsce przez kilka tygodni rozpalał emocje widzów Polsatu i IPLA.TV. Znów było gorąco!

Wśród gości znaleźli się również: Robert Korólczyk, Ewa Błachnio i Łukasz Kaczmarczyk, Kabaret Czesuaf, Pan Li, Kabaret Jurki oraz Michał Czernecki.

Kabaret na żywo w niedzielę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze