2019-10-19

„Love Island. Wyspa miłości”: Trwa casting do drugiej edycji

0

Zgłoś się i przeżyj wyjątkowe chwile, wygraj miłość i nagrodę główną. Po sukcesie pierwszego w Polsce interaktywnego reality show zapraszamy wszystkich singli w wieku 18-35 lat, gotowych na przygodę życia i gorący romans. Wypełnij ankietę castingową „Love Island. Wyspa miłości” i sięgnij po sławę, pieniądze i rozkochane serce!

Pierwsza edycja „Love Island. Wyspa miłości” była hitem jesiennej ramówki Polsatu. Obserwowało ją prawie 700 tysięcy widzów przed telewizorami (od poniedziałku do piątku oraz w niedzielne wieczory), 260 tysięcy osób korzystających z aplikacji z ekskluzywnymi materiałami miało realny wpływ na wydarzenia, a ogromna liczba fanów była zaangażowana w media społecznościowe, gdzie na bieżąco komentowano wydarzenia rozgrywające się w hiszpańskiej willi.

Atrakcyjni uczestnicy, w luksusowych warunkach, odcięci od świata zewnętrznego, łączą się w pary i... zaczyna się rollercoaster emocji. Pod okiem kamer, śledzących każdy ruch, otwarci na siebie, ale także gotowi do wykonywania zadań, które pozwalają się lepiej poznać, spędzają razem czas. Zbliżają się do siebie i przeparowują, a ci, którym nie uda się stworzyć damsko-męskiego duetu, opuszczają program, zastępowani przez kolejne osoby. Na wszystkich czekają romantyczne randki, integrujące zabawy i niespodzianki.

Zwycięzcami premierowego sezonu zostali Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. Program prowadziła Karolina Gilon. Producentem wykonawczym „Love Island. Wyspa miłości” jest Jake Vision.

Teraz czas na Ciebie! Jeśli jesteś singlem w wieku 18-35 lat, chcesz zawalczyć o siebie i przeżyć kilkutygodniową przygodę życia, zgłoś się do „Love Island. Wyspa miłości”!

Wypełnij ankietę na stronie www.polsat.pl/casting/love-island.

Wszystko o „Love Island. Wyspa miłości” w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze
© Polsat 2020