2019-10-06

Oglądaj „Polska Wybiera - Wybory Parlamentarne 2019”

0

Multimedialny wieczór wyborczy na antenie Polsatu, Polsat News i polsatnews.pl. Najlepsi dziennikarze i reporterzy, trzy studia telewizyjne, najnowocześniejsze technologie, internet, media społecznościowe i jedno pytanie: kto wygra najważniejszą batalię wyborczą tego roku? O tym dowiemy się w niedzielę 13 października o godz. 21:00. Początek wieczoru wyborczego na antenie Polsat News i na polsatnews.pl od godz. 19:50.

Tuż przed ogłoszeniem pierwszych sondażowych wyników program „Polska Wybiera - Wybory Parlamentarne 2019” będzie obecny również na antenie głównego Polsatu.

W niedzielę 13 października Polacy po raz drugi w tym roku pójdą do urn. Tym razem wybory zadecydują o składzie polskiego parlamentu na kolejne cztery lata. Kto się w nim znajdzie? Dla kogo liczba trzynaście okaże się szczęśliwa? Kto uformuje nowy rząd?

Między innymi o tym widzowie będą mogli dowiedzieć się podczas multimedialnego wieczoru wyborczego „Polska Wybiera - Wybory Parlamentarne 2019” już od godz. 19:50 na antenie Polsat News. Program poprowadzi jeden z najlepszych duetów dziennikarskich w Polsce - Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. To oni o godz. 21:00 przedstawią pierwsze sondażowe wyniki wyborów, przygotowanych przez firmę IPSOS. O tym, jak przygotowywane są wszystkie dane, opowie widzom Agnieszka Mosór.

Wieczór wyborczy będzie realizowany za pomocą najnowszych technologii z wykorzystaniem między innymi wirtualnego okna i rozszerzonej rzeczywistość (Virtual Window i AR - Augmented Reality), a do produkcji zostanie wykorzystany najnowocześniejszy sprzęt - trzy studia telewizyjne, wozy HD, Newscopter, łączność satelitarna, mobilna i światłowodowa.

Reporterzy Polsat News będą obecni w sztabach wyborczych najważniejszych komitetów, z których będą relacjonowali radość z wyniku jednych czy też gorycz innych. Będą też obecni wśród Polaków w różnych miejscach Polski - wszystko najlepiej i najszybciej przekazane widzom w naszym kraju.

Po ogłoszeniu pierwszych sondażowych wyników widzowie przeniosą się z Bartoszem Kurkiem do wirtualnego Sejmu, żeby zobaczyć, jak będzie wyglądał układ sił po wyborach i będą mogli poznać arkana pracy poselskiej.

Michał Stela przedstawi przy pomocy rozszerzonej rzeczywistości szereg interesujących informacji i ciekawostek związanych z tym, jak głosowali obywatele Polski, w których województwach dominowały jakie partie, którzy kandydaci byli najpopularniejsi w wybranych grupach wiekowych, czy jak głosowały największe miasta w Polsce a jak „małe ojczyzny”?

Internet i media społecznościowe na pewno będą wrzały od informacji i komentarzy, które będzie wyszukiwać redakcja portalu polsatnews.pl. Najciekawsze z nich przez cały wieczór wyborczy na antenie Polsat News będzie prezentować Piotr Witwicki, koordynator redakcji portalu.

W programie „Polska Wybiera - Wybory Parlamentarne 2019” nie może zabraknąć również gości, z którymi rozmawiać będą Dorota Gawryluk, Bogdan Rymanowski, Bartosz Kurek i Agnieszka Mosór. Wśród zaproszonych osób zobaczymy czołówkę polskich polityków, a także publicystów i ekspertów.

Program „Polska Wybiera - Wybory Parlamentarne 2019” od godz. 19:50 na antenie Polsat News i na portalu polsatnews.pl. Tuż przed godz. 21:00 do około godz. 21:10 wieczór wyborczy będzie emitowany również w Polsacie głównym.

W momencie ogłoszenia wyniku wyborów do Parlamentu Europejskiego, w niedzielę 26 maja, to właśnie wieczór wyborczy „Polska Wybiera” był najchętniej oglądanym programem tego typu w Polsce. Łącznie na antenie Polsat News i Polsatu informacje o pierwszych sondażowych wynikach eurowyborów poznało prawie 3 miliony widzów!

Komentarze
© Polsat 2020