2019-09-19

Kontuzje i walka ze zmęczeniem w „Tańcu z Gwiazdami”

0

Kilkutygodniowe treningi dają się już we znaki bohaterom 10. edycji show. Nawet wysportowani uczestnicy „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” odczuwają zmęczenie i narzekają na pierwsze kontuzje. A to dopiero początek ogromnych emocji, które czekają wszystkich podczas występów na żywo przed publicznością oraz milionami telewidzów.

Oglądaj „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” online na IPLA.TV.

Monika Miller to twarda sztuka. Mimo złamanego żebra, ciężko trenowała i nie zamierzała dawać sobie taryfy ulgowej. - Na pewno się nie wycofam - odpowiedziała fanom, którzy zmartwili się, że wnuczka byłego premiera może opuścić show.

Kontuzja daje się też we znaki Sandrze Kubickiej. Już po pierwszych treningach odezwał się dawny uraz kolana i supermodelka korzystała z pomocy fizykoterapeuty. Uczestnikom programu nie pomaga także fakt, że z każdym tygodniem ćwiczą coraz więcej, bo wymagania jurorów i widzów wobec nich będą jedynie rosły.

- Fizycznie jestem wykończony - wyznał artysta kabaretowy Adam Małczyk, który w drugim odcinku zaprezentuje się w bardzo wymagającym jive'ie, więc jego taneczna partnerka Hania Żudziewicz nie daje mu odsapnąć nawet na chwilę.

Monika Miller i Jan Kliment zaprezentują się z kolei w ognistym tangu. - Boję się, jak cholera - przyznaje bez wstydu fotomodelka. Czy uda jej się pokonać strach i zyskać uznanie w oczach jurorów i widzów? Kto będzie najlepszy, a czyj taniec będzie tym ostatnim?

„Kulisy Tańca z Gwiazdami” teraz tylko w IPLA.TV. Oglądaj!

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Oto wszystkie pary 10. edycji „Tańca z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Jaka będzie jubileuszowa 10. edycja?
Tomasz Szymuś o muzyce w show „Taniec z Gwiazdami”

Komentarze
© Polsat 2020