2019-09-13

Monika Miller „W bezruchu”. Zobacz wideo oraz kulisy!

0

Uczestniczka 10. edycji „Dancing with the Stars” pokazała swoje muzyczne oblicze. Jako Monami zaprezentowała wideo do swojej piosenki, który jest prawdziwą petardą i nie pozwoli nikomu w trakcie odsłuchu pozostać „W bezruchu”! Co Monika Miller mówi o nowym projekcie? Jak wyglądała praca na planie? Mamy zdjęcia!

Debiutancki singiel Monami zadebiutował wraz z niezwykłym obrazem. Energetyczna muzyka niesłychanie podkręca do tańca, a tekst dotyczy prywatnych zdarzeń z życia artystki. - Singiel „W bezruchu” opowiada o moich doświadczeniach, jeżeli chodzi o randkowanie i świat singli. Jest szczery i bez cenzury! - opowiada Monika Miller. - Teledysk jest bardziej symbolicznym i artystycznym wyrazem miejsca, w którym się wtedy znajdowałam - dodaje.

Biorąca udział w 10. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” artystka wyjawia, że bardzo zależy jej na tym, aby utwory, które tworzy, były odzwierciedleniem jej spojrzenia na świat. - Ważne jest dla mnie to, żeby każda piosenka była bliska memu sercu i mojej perspektywie na życie, nawet jeżeli mało osób mogłoby się do tego odnieść - podkreśla wokalistka.

Praca na planie klipu była naprawdę owocna i bardzo udana, a tak wyglądały kulisy produkcji:

- Pomysł na teledysk był mój, większość scen wymyślonych przeze mnie, stylizacje moje, piosenkę wyprodukował Adi Owsianik, a teledysk Olga Czyżykiewicz - mówi o kulisach tworzenia klipu Monika Miller. Sukces murowany! Klipy w reżyserii Olgi Czyżykiewicz, która współpracowała z takimi wokalistkami jak Sarsa czy Margaret, osiągają milionowe odsłony w sieci.

Gratulujemy debiutu i życzymy powodzenia na parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”!

fot. Basia Sadurska

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w piątek o 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
„Taniec z Gwiazdami”: Sandra Kubicka zaręczyła się!
„Taniec z Gwiazdami”: Jaka będzie jubileuszowa 10. edycja?

Komentarze
© Polsat 2020