2019-09-12

Łukasz wszedł do willi „Love Island. Wyspa miłości”

0

Czy nowy uczestnik interaktywnego reality show namiesza w programie? Łukasz to 30-letni singiel, który obecnie mieszka w Jaworznie i pracuje jako kucharz. Jest wysokim i przystojnym ciemnym blondynem o niebieskich oczach, średniej budowy ciała. Jak wpłynie na ekipę „Love Island. Wyspa miłości”?

- Uwielbia oglądać filmy, słuchać muzyki i podróżować. W wolnym czasie prowadzi karaoke w polskim pubie, oprócz tego rysuje i maluje.
- Spokój, uśmiech, dobry wygląd i pewność siebie - to zdaniem Łukasza jego mocne strony. Swojej przyszłej partnerce oferuje „dobre serce, czułość i mnóstwo dobrego humoru”.
- Zdaniem jego bliskich pięknie śpiewa i dobrze tańczy, jest towarzyski i otwarty na ludzi. I zbyt ufny. Potrafi mieć trudny charakter, jest dość uparty, lubi postawić na swoim.
- Jest singlem od dwóch lat, ostatni związek zniszczyła zazdrość.
- „Niestety miłość się wypaliła. Było idealnie na początku, ale nasze charaktery nie współgrały ze sobą i im dłużej byliśmy razem, tym było nam trudniej”.
- Nie korzysta z portali randkowych i nie szuka nikogo na siłę, bo jak twierdzi: „wierzę w to, że miłość sama przyjdzie, bo każdy jest sobie pisany”.
- Jego wymarzona partnerka powinna być niewysoką blondynką o pięknym uśmiechu - w typie Joanny Krupy, która jest jego zdaniem „prześliczną, dojrzałą kobietą o pięknym sercu”.

Jak myślicie, która z uczestniczek zawróci w głowie Łukaszowi?

Wszystko o „Love Island. Wyspa miłości” w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:15 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Zobacz także:
„Love Island. Wyspa miłości”, czyli interaktywne reality show
Kto okaże się mistrzem flirtowania i znajdzie miłość?

Komentarze
© Polsat 2020