2019-09-03

„Taniec z Gwiazdami”: Jan Kliment i... „Nasza Klasa”

0

Zdobywca Kryształowej Kuli pod gradem pytań dzieci na antenie Czwórki. Tancerz znany z „Dancing with the Stars” musiał zmierzyć się z niewygodnymi dla dorosłych i najbardziej intymnymi tematami, które bardzo interesowały ciekawskich najmłodszych. Jak Jan Kliment poradził sobie w programie „Nasza Klasa”?

Oto nowy program rozrywkowy, w którym gwiazdy odwiedzają szkolną klasę pełną dociekliwych młodych ludzi i odpowiadają na ich wyjątkowo bezpośrednie pytania - o pracę, życie prywatne, czasy szkolne oraz wiele spraw, o które czasem nie mają odwagi pytać dorośli. Goście dostają także zadania specjalne, stanowiące niepowtarzalny sprawdzian nie tylko wiedzy i sprawności, ale też kreatywności i poczucia humoru.

- Po uśmiechu widać, że jest młody i empatyczny - w taki sposób o Janku Klimencie wypowiedziała się jedna z dziewczynek, oglądając film przedstawiający gościa pierwszego odcinka programu „Nasza Klasa”. - Mówią na niego czeski tancerz, bo jest Czechem - dodała inna. Dzieci wskazywały również, że gość pierwszego odcinka jest mistrzem w tańcach kolumbijskich! Szok wśród najmłodszych wywołała informacja, że trzykrotny triumfator „Tańca z Gwiazdami” jest z wykształcenia technikiem metalurgiem.

Okazuje się, że w dzieciństwie Jan Kliment trenował m.in. karate i kulturystykę. Najmłodsi byli zainteresowani, dlaczego ostatecznie zajął się tańcem? - Oglądałem „Dirty Dancing” i od tego się zaczęło. Chciałem być jak Patrick Swayze i prowadzić kobiety jak on - odparł. Kiedy zaczął tańczyć? Co najbardziej podoba mu się w pracy na parkiecie? Artysta przyznał również, z którą z gwiazd najlepiej czuł się w tańcu. No i co spowodowało, że nie kontynuuje kariery jako metalurg…

Dzieci w klasie dopytywały go, czy każdego da się nauczyć salsy, disco czy paso doble. Co na tak postawione pytanie odpowiedział zdobywca Kryształowej Kuli? Czy „Dancing with the Stars” to duże wyzwanie dla tak doświadczonego tancerza? Maluchy nie stroniły również od trudnych tematów. Duże zainteresowanie wzbudził stosunek Czechów do Polaków. Czy Jan Kliment preferuje Pragę, czy Warszawę? Gdzie podoba mu się bardziej, a w jakim miejscu lepiej mu się pracuje? Która nacja, zdaniem tancerza, lepiej radzi sobie na parkiecie? Kim jest „czeski metal”?

Okazuje się, że mistrz nie bał się odpowiedzi na najbardziej bezpośrednio postawione pytania. Niektóre dotyczyły najbardziej osobistych i intymnych zagadnień, takich jak - miłość, zazdrość, ślub. Czy dzieciom udało się czymkolwiek speszyć Jana Klimenta? Które z kwestii wprawiły go w zakłopotanie?

Oprócz Jana Klimenta, bohatera pierwszego odcinka oraz Rafała Rutkowskiego, goszczącego w odcinku drugim, „Naszą Klasę” odwiedzą: Cleo, Edyta Herbuś, Anita Sokołowska, Karol Strasburger, Antek Królikowski, Mariusz Pudzianowski, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Ibisz, Ruda z Red Lips, profesor Jerzy Bralczyk, Michał Wójcik, Marcin Wójcik, Joanna Jędrzejczyk, Paweł Orleański, Paulina Gałązka, Tomasz Oświeciński, Gabriela Muskała, Antek Królikowski, Marcin Miller, Łozo, Janusz Chabior, Mariusz Węgłowski i Igor Kwiatkowski.

Nasza Klasa we wtorek o godz. 21:30 i 22:00 w Czwórce.

Zobacz także:
„Nasza Klasa”, czyli gwiazdy w ogniu pytań dzieci

Komentarze
© Polsat 2020