2019-08-29

Polsat z nową ramówką. Zobacz kulisy wydarzenia!

0

Wieczór z Gwiazdami Polsatu to doskonały start jesiennej oferty stacji. Czym będziemy emocjonować się przez najbliższe miesiące? Na widzów Telewizji POLSAT czekają nowości, a także dobrze znane i popularne programy oraz seriale. Kto pojawił się na czerwonym dywanie? Zapraszamy na relację z wydarzenia!

29 sierpnia w warszawskiej restauracji Endorfina byliśmy jeszcze bliżej... słońca! I gwiazd! Ścianka, flesze fotoreporterów, strefa wywiadów dla mediów, a dookoła mnóstwo uwielbianych postaci, które jesienią zapewnią nam rozrywkę najwyższej jakości. Wśród nich reporter Krzysztof Machajski z POLSAT.PL i IPLA.TV, który zadbał o doskonały nastrój i ciekawe rozmowy z wyśmienitymi gośćmi. Oglądaj transmisję internetową z Wieczoru z Gwiazdami Polsatu:

Ciąg dalszy transmisji:

Część oficjalną wieczoru otworzyli Dyrektor Programowa Telewizji POLSAT, Nina Terentiew oraz Prezes Zarządu Telewizji POLSAT, Stanisław Janowski. - Ta ramówka będzie słoneczna - nie mieli wątpliwości. A przecież jesienią tego właśnie nam potrzeba!

Wcześniej chwilą zadumy uczczono pamięć tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka.

Prowadzący wieczór Krzysztof Ibisz zaprosił kolejno na scenę kluczowe postaci, gwarantujące od września ogromne emocje. Zaczęliśmy od „Tańca z Gwiazdami” i prezentacji par jubileuszowej 10. edycji na antenie stacji.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

#polsat #wieczorzgwiazdami #konferencja #ramowka #jesien2019 @kurdejszatan @rafal.szatan_this_is_me @tanieczgwiazdami

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Walka o Kryształową Kulę rozpali do czerwoności nie tylko parkiet. Fani już mają swoich faworytów i zaczynają za nich coraz mocniej ściskać kciuki.

Pamiętamy także o fanach najlepszego kina. Poniedziałkowe megahity? Proszę bardzo! Oto one:

- My przygotowaliśmy megahit na wtorki! - zapowiedział jesienną nowość, czyli „Ninja Warrior Polska” prezenter i komentator Jerzy Mielewski. A z nim Łukasz „Juras” Jurkowski oraz Aleksandra Szwed, którzy będą towarzyszyć pasjonującej rywalizacji. - Tu nie ma jurorów, nikt nie ocenia uczestników i nikt im nie pomoże. Jedynym jurorem jest tor! - podkreślił zawodnik MMA i drugi komentator w programie. - Łączy ich niesamowita kondycja i wysportowane ciała oraz niesamowity hart ducha! - dodała prowadząca.

Czego możemy się spodziewać? Krew, pot i łzy! Czy polska edycja wyłoni kolejnego wojownika? Jest ich obecnie tylko siedmiu na całym świecie... Będzie kolejny?

- Pięć seksownych kobiet i pięciu bardzo przystojnych mężczyzn. Gdy zobaczą się po raz pierwszy, od razu muszą dobrać się w pary - powiedziała o nowym reality show „Love Island. Wyspa miłości” prowadząca Karolina Gilon. - W naszej willi nikt nie może spać sam... - dodała.

Na ten wieczór przyleciała prosto z gorącej Hiszpanii. - Zaraz po ramówce tam wracam, żeby wprowadzić naszych uczestników do ich nowego domu - wyjaśniła i zaprezentowała filmik, który nagrała specjalnie dla widzów.

No i koniecznie przed startem show nie zapomnijcie ściągnąć aplikacji, dzięki której będziecie mieli wpływ na to, co wydarzy się w „Love Island. Wyspa miłości”.

Google Play App Store

A co kochacie w Polsacie najbardziej? To jasne jak słońce! W tym zestawie są: „Przyjaciółki”, „W rytmie serca”, „Pierwsza miłość”, „Świat według Kiepskich”, „Nasz nowy dom”, „Kabaret na Żywo”.

Telewizja POLSAT to także niezwykle ważne treści, których codziennie dostarcza nam życie, czyli najbardziej rzetelne informacje i publicystyka.

Oni mówią „Twoja Twarz...”, a widownia odpowiada „...Brzmi Znajomo”! Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor, wyśmienity duet prowadzących z wyśmienitą ósemką śmiałków, którzy jesienią będą naśladować polskich i zagranicznych artystów w kolejnej edycji wyjątkowego muzycznego show. A przede wszystkim udzielą charytatywnego wsparcia, przekazując wygrane potrzebującym.

Poznajcie wszystkich uczestników „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”:

Na scenie Wieczoru z Gwiazdami Polsatu wokalistka Kasia Sochacka w piosence „Trochę tu pusto”, ale już po chwili pojawiły się tam trzy gwiazdy nowego serialu „Zawsze warto”: Weronika Rosati, Julia Wieniawa oraz Katarzyna Zielińska, która z okazji urodzin otrzymała piękny bukiet kwiatów i zaśpiewano jej gromkie „Sto lat”.

Każda z aktorek i głównych bohaterek, opowiedziała także co „Zawsze warto” i zaprosiła na środowe wieczorne seanse. A razem z nimi cała ekipa serialu: Małgorzata Pieczyńska, Paweł Ławrynowicz, Jacek Knap, Aleksy Komorowski, Joanna Kuberska, Bartłomiej Kotschedoff, Joanna Balas, Zofia Domalik, Dariusz Majchrzak, Karol Dziuba, Hubert Kułacz.

Rzuciliśmy jeszcze okiem na kanały tematyczne, których wybór zadowoli nawet najbardziej wybrednego telewidza oraz poznaliśmy inne spektakularne przedsięwzięcia Grupy Polsat. - To nie tylko telewizja, ale również koproducent filmowy. Osiem filmów jest w produkcji, a od 27 września zapraszamy do kina na nasz nowy film „Nieznajomi” - powiedział Krzysztof Ibisz.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Ramówka @polsatofficial 📺☀️ Miłego dnia😁 #ramowka #polsat #styl #pittistyle #🙋🏻‍♂

Post udostępniony przez Krzysztof Ibisz Official (@krzysztof_ibisz_official)

Po części oficjalnej pora na wspólną zabawę, kuluarowe rozmowy i oczywiście wspaniałe fotki, którymi nasze gwiazdy z pewnością chętnie podzielą się z fanami w mediach społecznościowych.

Wszystko o programach, serialach i filmach emitowanych w Telewizji POLSAT codziennie na POLSAT.PL

Komentarze