2019-08-29

Jesień 2019 w Telewizji POLSAT! Poznaj szczegóły

0

Najbliższe miesiące będą jak zawsze pełne emocji i nowości! Zaczynając od długo wyczekiwanego serialu „Zawsze warto”, przez gorące reality show „Love Island. Wyspa miłości” do kultowego na świecie programu „Ninja Warrior Polska”. Pojawią się także uwielbiane przez widzów „Przyjaciółki”, „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „Kabaret na Żywo” i „Nasz nowy dom”.

Nasze gwiazdy chwytają radość i... słońce, które w Telewizji POLSAT jest symbolem doskonałej rozrywki, wielkich serialowych emocji, rzetelnej informacji, niezapomnianych wrażeń sportowych i najgorętszej zabawy. Jesienią będzie świecić równie mocno jak przez cały rok!

PROGRAMY I SERIALE

NOWOŚĆ - „Love Island. Wyspa miłości”
Premiera: 2 września (od poniedziałku do piątku oraz w niedziele), godz. 22:15

Najgorętsze reality show na świecie! „Love Island” to niekwestionowany hit wśród programów randkowych. W Wielkiej Brytanii w tym roku emitowana jest już piąta edycja, która bije rekordy popularności. Polską odsłonę poprowadzi modelka i prezenterka telewizyjna - Karolina Gilon.
Format „Love Island” powstał w Wielkiej Brytanii. Brytyjczycy pokochali show, a uczestnicy stają się gwiazdami telewizji i internetu. O popularności programu świadczą także rekordowe wyniki oglądalności. 3 lipca zgromadził przed telewizorami 4,7 mln widzów, a kolejne półtora miliona obejrzało go w sieci. Program jest również zdobywcą prestiżowej nagrody BAFTA 2018 dla najlepszego reality show!

W pierwszym odcinku „Love Island. Wyspa miłości” poznamy 10 młodych, atrakcyjnych, wysportowanych singli, w wieku od 18 do 35 lat - pięć kobiet oraz pięciu mężczyzn, którzy chcą znaleźć miłość, ale też przeżyć przygodę życia. Już pierwszego dnia łączą się w pary. Ich sielanka nie potrwa jednak długo, ponieważ w willi regularnie pojawiać się będą nowi mieszkańcy, których obecność z pewnością spowoduje spore zamieszanie. Obecni w programie uczestnicy będą musieli zdecydować czy chcą zmienić partnera, czy pozostać przy swoim pierwszym wyborze. Ci najmniej lubiani, albo odtrąceni przez dotychczasowego partnera pożegnają się z programem.
„Love Island. Wyspa miłości” to rollercoaster emocji - ekscytacja, radość, ciekawość drugiej osoby, ale też zawiedzione oczekiwania, smutek i niepewność. Uczestnicy są zupełnie odcięci od świata, nie mają telefonów, dostępu do internetu, a niemal 50 kamer będzie na bieżąco śledzić każdy ich ruch.
Ostateczny głos należy do widzów. To oni przez 6 tygodni decydują o losie bohaterów. W finale spotkają się dwie pary, które zaskarbiły sobie największą przychylność widzów. Zwycięzca jest tylko jeden i to do niego będzie należała decyzja czy chce podzielić się ze swoim partnerem wygraną, czy zachować całą kwotę dla siebie! A jest o co walczyć. Nagroda główna to 100 tysięcy złotych!

„Love Island. Wyspa miłości” to także pierwsze w Polsce interaktywne reality show. Widzowie za pomocą dedykowanej aplikacji będą brali udział w różnego rodzaju quizach, ankietach, będą mogli lepiej poznać uczestników, obejrzeć dodatkowe materiały wideo i przeczytać niepublikowane nigdzie indziej treści. To widzowie mają decydujący głos na rozwój wydarzeń.

Program poprowadzi Karolina Gilon - modelka, prezenterka telewizyjna, która swoją popularność umacnia dzięki fenomenalnie prowadzonym kanałom w social mediach. To jedna z polskich „it girls”. Kocha modę i podróże. To przykład dziewczyny z sąsiedztwa o wyglądzie supermodelki, spontanicznej, otwartej na nowe wyzwania i spełnianie marzeń takich, jak prowadzenie najgorętszego show w historii telewizji „Love Island. Wyspa miłości”.

„Love Island. Wyspa miłości” to program emitowany 6 razy w tygodni, od poniedziałku do piątku. Podczas niedzielnych odcinków pokazywane będzie podsumowanie tygodnia.

  

NOWOŚĆ - „Ninja Warrior Polska”
Premiera: 3 września (wtorek), godz. 20:05

„Ninja Warrior” to światowy fenomen, który narodził się 22 lata temu w Japonii. Uczestnicy programu muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód. Aby go pokonać nie wystarczy siła mięśni. To także sprawdzian wytrzymałości, odwagi i hartu ducha. Ten niewyobrażalny tor ma 150 metrów. Całość tworzą różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe oraz łańcuchy. Waży około 500 ton i został wybudowany na niemal 5 tysiącach metrów kwadratowych w hali Areny Gliwice. Imponującą konstrukcję dostarczono 14 ciężarówkami. Kolejnym elementem toru są baseny z 430 tonami wody.

Aby zdobyć tytuł polskiego Ninja Warrior i nagrodę w wysokości 150 tysięcy złotych, każdy z uczestników musi pokonać 32 przeszkody w określonym czasie. Dokonali tego nieliczni! W ciągu 31 sezonów emitowanych w 19 krajach tylko 7 śmiałków ma prawo nazywać się prawdziwymi Wojownikami Ninja.

Zmagania zawodników komentować będą Jerzy Mielewski - dziennikarz i komentator Polsat Sport związany z Telewizją POLSAT niemal od 20 lat, w przeszłości siatkarz oraz Łukasz „Juras” Jurkowski - zdobywca Pucharu Świata w taekwondo, później zawodnik MMA. Karierę komentatora gal KSW rozpoczął jeszcze gdy walczył czynnie w MMA. Od 4 lat jest uwielbianym przez kibiców piłki nożnej spikerem Legii Warszawa. Program prowadzić będzie Aleksandra Szwed - aktorka, piosenkarka i prezenterka z telewizją związana od dziecka.

Na castingi do programu zgłosiło się kilkaset osób, w tym spora liczba kobiet. Wśród odważnych pań znalazły się policjantki, aktorki cyrkowe, instruktorki pole dance i MMA. Zgłosiły się także: medalistka skoku wzwyż, mistrzyni Polski w piłce nożnej kobiet, kaskaderki, instruktorki wspinaczki, żołnierka, kulturystki, zawodniczki karate, uczestniczki runmageddonów czy medalistka trójboju. Panowie też nie zawiedli. O tytuł będą się ubiegać alpiniści, zawodnicy sportów walki jak karate, jujitsu, kickboxing oraz strongmani czy wielokrotni mistrzowie świata, Europy i Polski w biegach z przeszkodami (OCR). To zaledwie namiastka walecznych kobiet i mężczyzn, którzy zechcieli się sprawdzić na słynnym torze, aby zostać najsprawniejszym człowiekiem w Polsce i dołączyć do elitarnej grupy Ninja Warrior na świecie!

  

NOWOŚĆ - „Zawsze warto”
Premiera: 4 września (środa), godz. 21:05

Marta, Dorota i Ada. Na co dzień każda z innego świata, każda z innymi problemami, ale dzięki sile i determinacji wychodzą nawet z najmroczniejszych traum.

- W życiu każdej z nas pojawiają się prawda i kłamstwo, miłość i nienawiść, tajemnice i problemy, których nie można tak łatwo rozwiązać. Ale solidarność i siła kobiet przenoszą góry. I o tym jest ten serial - mówi Nina Terentiew, dyrektor programowa Telewizji POLSAT.

Kim są trzy główne bohaterki? Marta (Weronika Rosati) jest 34-letnią, dobrze sytuowaną, świetnie wykształconą prawniczką. Ma nowy piękny dom pod Warszawą. Poślubiła swoją szkolną miłość, Marka (Jacek Knap). Z czasem okazuje się jednak, że spędziła połowę swojego życia z kimś, kogo zupełnie nie znała. Na skutek licznych życiowych zmian Marta zamierza opuścić prowadzoną przez ojca rodzinną kancelarię i założyć własną. Na drodze staje jej ukochany ojciec, Witold Wardecki (Mariusz Bonaszewski), skrywający liczne tajemnice i podwójne życie adwokat, który nie jest takim ideałem, za jakiego uważała go córka.

Dorota (Katarzyna Zielińska) na studiach wyszła za mąż, w chwili kiedy ją poznajemy jest 37-letnią mamą trójki dzieci. Mąż przez lata stopniowo zabierał jej wolność i godność. Z troskliwego i kochającego mężczyzny z czasem zamienił się w domowego tyrana. Dorota długo nie ma siły wyrwać się z kleszczy niszczącego małżeństwa. Codziennie toczy walkę o siebie i swoje dzieci, aby w końcu pewnego dnia zrobić pierwszy krok w stronę nowego, lepszego życia.

Ada (Julia Wieniawa) to najmłodsza z bohaterek serialu. Ma zaledwie 22 lata. Jako nastolatka wzięła ślub, urodziła dziecko i z trudem dobrnęła do matury. Jej mąż szybko zniknął, zostawiając ją z małym dzieckiem i kredytami opiewającymi na setki tysięcy złotych. Na swój sposób kocha synka, który został umieszczony w rodzinie zastępczej. Na skutek życia bez stałych dochodów i z długami męża Ada zostaje call girl i wpada w niebezpieczne towarzystwo. Chce zmienić swoje życie i uciec od przeszłości, ale czy przeszłość ją dogoni?

Dotychczas bohaterki nie miały ze sobą nic wspólnego, ale razem zjawiły się w nieodpowiednim miejscu i czasie. Jedno tragiczne zdarzenie na stacji benzynowej, na skutek którego otrą się o śmierć sprawi, że od tamtego wieczoru przestaną być sobie obojętne.

W serialu „Zawsze warto” obok Katarzyny Zielińskiej, Weroniki Rosati i Julii Wieniawy wystąpi plejada aktorów, a wśród nich m.in. Małgorzata Pieczyńska, Jacek Knap, Paweł Ławrynowicz, Mariusz Bonaszewski, Bartosz Obuchowicz, Bartłomiej Kotschedoff, Dariusz Majchrzak, Karol Dziuba, Aleksy Komorowski, Hubert Kułacz, Joanna Balas i Joanna Kuberska. Producentem wykonawczym serialu jest Akson Studio. Za reżyserię odpowiadają Marta Karwowska, Bartosz M. Kowalski i Michał Rogalski, autorką scenariusza jest Agnieszka Krakowiak-Kondracka. „Zawsze warto” ma 12 odcinków.

  

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” (10. edycja)
Premiera: 13 września (piątek), godz. 20:05

Parkiet show rozbłyśnie nowymi jedenastoma gwiazdami, które zmierzą się w walce o Kryształową Kulę i wielkie pieniądze!

Przed nimi długie godziny spędzone na sali treningowej, pot, kontuzje, porażki i pierwsze taneczne sukcesy, jednak przede wszystkim przygoda życia. Od 13 września w każdy piątkowy wieczór czeka nas wielka dawka rozrywki i emocji, czyli gorące samby, zmysłowe rumby i zachwycające walce.
W jesiennej edycji show oko w oko z tańcem towarzyskim staną piosenkarka, wulkan energii Joanna „Ruda” Lazer w parze z Rafałem Maserakiem, ulubienica publiczności, aktorka Barbara Kurdej-Szatan, nad którą czuwać będzie Jacek Jeschke, fotomodelka Monika Miller, którą w świat tańca wprowadzi trzykrotny zwycięzca show Janek Kliment, youtuberka i influencerka roku Magda Bereda u boku Kamila Kuroczko, prezenterka Radia Eska i Eska TV - Ola Kot, którą zobaczymy w parze z Tomkiem Barańskim, od lat zakręcona piosenkarka Reni Jusis, której na parkiecie towarzyszyć będzie debiutujący w programie Misza Steciuk, trener personalny i zawodnik KSW Akop Szostak i Sara Janicka, którą publiczność poznała w programie „World of Dance - Polska”, wokalista i aktor Rafał Szatan u boku ślicznej Lenki Klimentovej, komik z Formacji Chatelet - Adam Małczyk, któremu świat tańca pokaże Hania Żudziewicz, kucharz i youtuber Damian Kordas u boku Janji Lesar i supermodelka Sandra Kubicka, której partnerować będzie… Adam Adamonis, czyli serialowy mąż Małgorzaty Sochy z uwielbianych przez widzów „Przyjaciółek”. Okazuje się, że jest nie tylko aktorem, ale i zawodowym tancerzem klasy S!

Zmagania w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” oceni trzyosobowe jury: sędzia międzynarodowy Iwona Pavlović, najbardziej utytułowany zawodowy tancerz latynoamerykański - Michał Malitowski oraz jeden z najbardziej charyzmatycznych polskich aktorów - Andrzej Grabowski. W roli prowadzących ponownie zobaczymy sprawdzony duet: Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

  

„Przyjaciółki” (14. sezon)
Premiera: 5 września (czwartek), godz. 21:05

Serial zadebiutował na antenie 6 września 2012 roku. Od pierwszego sezonu cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnych przygód bohaterek, a w nowym sezonie na pewno ich nie zabraknie! Anka, Inga, Patrycja i Zuza mają za sobą mnóstwo wzlotów, upadków, rozstań, powrotów i trudnych decyzji, jednak los nadal nie odkrył przed nimi wszystkich kart. Przyjaciółki jeszcze niejeden raz wstrzymają oddech z zachwytu i uronią łzę szczęścia. Będą też musiały się zmierzyć z dramatycznymi sytuacjami, w których nieoceniona okaże się siła kobiecej przyjaźni.

W serialu „Przyjaciółki” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer występują m.in. Agnieszka Sienkiewicz, Bartek Kasprzykowski, Mateusz Janicki, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Adam Adamonis, Elżbieta Jarosik, Paweł Deląg, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Marcin Korcz. W nowych odcinkach do obsady dołączają: Maria Pawłowska i Stefan Pawłowski.

Producentem wykonawczym serialu jest Akson Studio. Reżyserem i operatorem jest Grzegorz Kuczeriszka, a autorkami scenariusza są Beata Pasek i Magdalena Strzałkowska.

  

„W rytmie serca” (5. sezon)
Premiera: październik 2019 r.

Miłość „W rytmie serca” jest niezmiennie tematem numer jeden i siłą napędową wszelkich dobrych, trudnych, ale i zabawnych doświadczeń, które będą spotykać naszych bohaterów, zarówno tych dobrze już widzom znanych, jak i nowych, których los, a czasem po prostu rytm serca, przywiedzie do Kazimierza nad Wisłą.

W obawie o własne życie Adam (Mateusz Damięcki) i Maria (Barbara Kurdej-Szatan) musieli się ukryć, a następnie rozdzielić. Młody doktor wyruszy na misję, którą przerwie... porwanie! Jego ukochana tymczasem nadal nie będzie umiała wybrać pomiędzy doktorem a Piotrem (Filipem Bobkiem), z którym nadal potajemnie się spotyka. Pech nie opuszcza też Ewy i Szarka (Elżbiety Romanowskiej i Dariusza Toczka). Ich pierwszy ślub się nie odbył, ze względu na zaginięcie Adama i Marii, a na drugim, tuż przed ceremonią pojawia się chłopiec, który twierdzi, że jest... synem pana młodego. Czyżby do trzech razy sztuka?
W malowniczym Kazimierzu pojawi się też piękna Irena (Agnieszka Wagner), do której mocniej zabije serce jednego z bohaterów. I wreszcie, jak potoczą się losy Weroniki (Maria Dębska) i prokuratora Siedleckiego (Antoniego Pawlickiego)? Czy miłość w końcu zatriumfuje?

„Pierwsza miłość” (16. sezon)
Premiera: 2 września (od poniedziałku do piątku), godz. 18:00

To jeden z najdłużej emitowanych seriali obyczajowych w Polsce. 4 listopada 2019 roku obchodzi 15-lecie emisji na antenie Telewizji POLSAT! Losy mieszkańców Wrocławia i Wadlewa od lat cieszą się niesłabnącą sympatią widzów. Nic dziwnego, bo życie bohaterów serialu od samego początku to nieustające pasmo dramatycznych chwil, życiowych zawirowań i zaskakujących rozwiązań.

Jesienne odcinki zapowiadają się równie emocjonująco. Miłosne dylematy Melki, bolesna prawda o pochodzeniu Marysi, to zaledwie garstka emocjonujących wrażeń, które czekają na nas premierowo. Poznamy również dalszy ciąg zdarzeń w firmie Karola Wekslera związanych z katastrofą budowlaną i korupcją, do której skłonny był biznesmen, aby bronić interesów firmy.
Wielkie życiowe zmiany szykują się również w życiu Emilki, która postanowi iść za głosem serca i związać się z Mateuszem. Radosnych chwil nie zabraknie w życiu Kingi, która po dramatycznych doświadczeniach ze sportami ekstremalnymi niespodziewanie zacznie robić karierę medialną.

Do głównej obsady serialu: Aneta Zając, Aleksandra Zienkiewicz, Łukasz Płoszajski, Wojciech Błach, Edyta Herbuś, niedawno dołączyli: Jan Wieczorkowski oraz Daniel Olbrychski.

  

„Świat według Kiepskich” (29. sezon)
Premiera: wrzesień 2019 r.

Osiedle Kosmonautów to bez wątpienia najbardziej zwariowane miejsce na ziemi. Szalone pomysły Kiepskich i ich sąsiadów, od lat bawią i wzruszają widzów. Kosmiczną mieszankę humorystyczną otrzymamy również w premierowych odcinkach.

Co się wydarzy? Ferdek będzie poszukiwany przez oddział amerykańskiego Delta Force, mieszkańcy kamienicy zajmą się genealogią, a w pustostanie zamieszka nowy lokator Oskar, który wpadnie w oko Mariolce. W najnowszych odcinkach mieszkańcy kamienicy zostaną objęci pilotażowym programem Unii Europejskiej wspomagającym odchudzanie. Między sąsiadami dojdzie również do poważnych podziałów za sprawą niewinnego urządzenia do badania genów, które Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka) przyniesie z pracy. Pomysł szukania swoich przodków nie spodoba się jednak wszystkim mieszkańcom. Czy mimo istotnych różnic, będą potrafili dojść do porozumienia? Z kolei Ferdek (Andrzej Grabowski), Janusz Paździoch (Sławomir Szczęśniak) i Boczek (Dariusz Gnatowski) odkryją historię magicznej flaszki, która niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki sama napełnia się alkoholem. W kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 pojawi się nowy lokator, Oskar (Sebastian Stankiewicz), kuzyn Badury.

W serialu „Świat według Kiepskich” jak zawsze zobaczymy stałą obsadę serialu: Andrzej Grabowski (Ferdek), Marzena Kipiel-Sztuka (Halina), Barbara Mularczyk (Mariola), Bartosz Żukowski (Waldek), Anna Ilczuk (Jolasia), Ryszard Kotys (Paździoch), Renata Pałys (Paździochowa), Dariusz Gnatowski (Boczek), Sławomir Szczęśniak (Janusz Paździoch) oraz Andrzej Gałła (Kozłowski), Joanna Kurowska (Kozłowska), Lech Dyblik (Badura), Stasiek (Marek Pyś), Henryk Gołębiewski (Bocian). Gościnnie pojawią się m.in. Piotr Stramowski jako Żołnierz Armii US, Krzysztof Ibisz w roli prowadzącego teleturniej oraz Sebastian Stankiewicz jako nowy lokator Oskar. W jednym z premierowych odcinków swojego niepowtarzalnego głosu użyczy fenomenalna Krystyna Czubówna.

Producentem „Świata według Kiepskich” jest ATM GRUPA S.A. Serial reżyseruje Adek Drabiński.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” (12. edycja)
Premiera: 7 września (sobota), godz. 22:05

Elektryzujący show, który znają w Polsce wszyscy! Kolejnych ośmiu artystów będzie pokonywać swoje ograniczenia i słabości, aby najwierniej wcielić się w wylosowane ikony polskiej i światowej muzyki. Każdy uczestnik programu musi zdobyć uznanie jurorów oraz swoich kolegów, aby wygrać odcinek i przekazać nagrodę, czyli czek na 10 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny. Wisienką na torcie jest zwycięstwo w całej serii i możliwość wsparcia wybranej organizacji kwotą aż 100 tysięcy złotych.

Jesienią zobaczymy jak zawsze cztery kobiety i czterech mężczyzn. Swoje doskonałe umiejętności zaprezentują: aktorka teatralna i telewizyjna, której popularność przyniosły seriale „Na dobre i na złe” oraz „Ranczo” - Emilia Komarnicka; detektyw Natalia Nowak z najchętniej oglądanej produkcji paradokumentalnej w Polsce, czyli emitowanego w Polsacie serialu „Gliniarze” - Ewelina Ruckgaber, aktorka, odtwórczyni roli Beatki w „Na Wspólnej” - Katarzyna Ptasińska, oraz wokalistka, którą obserwuje ponad 600 tysięcy fanów na Facebooku, więcej niż 200 tysięcy na Instagramie, a jej teledyski zanotowały miliony wyświetleń w serwisie YouTube, czyli Ewelina Lisowska.
Dołączy do nich czterech wspaniałych: utalentowany wokalista i aktor musicalowy, przez wiele lat związany z Teatrem Muzycznym „Roma”, Łukasz Zagrobelny, dr Rafał Konica z serialu „Na dobre i na złe” - aktor Robert Koszucki, specjalista od internetowych parodii muzycznych na kanale YouTube - „Na Pełnej” oraz członek stylizowanego na lata 90. zespołu disco polo o wdzięcznej nazwie Galaxi, Adam Strycharczuk i najmłodszy w tym gronie, 20-letni piosenkarz i tancerz Jeremi Sikorski, którego płyta „Odetchnij” znalazła się w TOP 10 Oficjalnej Listy Sprzedaży w Polsce.

Producentem serii jest firma EndemolShine Polska. W jury zasiadają: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski i Kacper Kuszewski. Program prowadzą niezmiennie Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor. Reżyserem jest Bolesław Pawica. Muzycznie nad projektem czuwa Marcin Urban.
Choreografią zajmuje się Krzysztof Adamski a umiejętność śpiewu szlifuje u uczestników Agnieszka Hekiert.

  

„Nasz nowy dom” (13. edycja)
Premiera: 4 września (środa i czwartek), godz. 20:05

Dwa razy więcej rodzin i trzeci architekt. „Nasz nowy dom” znów rusza z pomocą!

142 - tylu rodzinom pomogła dotąd ekipa programu. W tym sezonie będzie ich jeszcze więcej, bo jesienią Polsat wyemituje dwa razy więcej odcinków. Zamiast trzynastu, dwadzieścia sześć!
Dwa razy więcej domów to także dwa razy więcej pracy. Do zespołu dołącza więc Wojciech Strzelczyk, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Budowlańców wspomoże z kolei nowy szef Michał Przybylak z ekipą.
Prowadzącą program niezmiennie pozostaje Katarzyna Dowbor. Obok Wojciecha Strzelczyka zobaczymy też znanych już architektów - Martynę Kupczyk i Macieja Pertkiewicza. Czekają ich kolejne trudne wyzwania w trakcie projektowania odnawianych domów i mieszkań.

Program „Nasz nowy dom” na zlecenie Telewizji POLSAT produkuje firma Constantin Entertainment.

  

„Kabaret na żywo” (7. edycja)
Premiera: 8 września (niedziela), godz. 20:00

Dobra wiadomość dla wszystkich wielbicieli humoru na najwyższym poziomie. Po trzech latach emisji, kabarety tradycyjnie w niedzielę na antenie Telewizji POLSAT. W tym sezonie będziemy mogli rozkoszować się ich dowcipami już od godz. 20:00.

W poprzednim sezonie nasi widzowie mogli oglądać całe programy takich formacji jak Neo-Nówka, Kabaret Skeczów Męczących, czy Smile. Na specjalne życzenie publiczności i tym razem niektóre z odcinków poświęcone będą jednemu kabaretowi ale na pewno nie zabraknie niespodzianek!
I tak już w premierowym odcinku, który rozpocznie Kabaret Czesuaf swoim programem „Przyjęcie”, gościnnie na scenie pojawi się nie kto inny jak przepiękna Anna Mucha i ulubieniec widzów z programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - Rafał Maserak. Wszystko zaś w pięknym anturażu secesyjnego teatru w Cieszynie, w którym kręcono między innymi kultowy polski film „Ziemia obiecana”.
W kolejnych odcinkach na scenie podziwiać będziemy między innymi Kabaret Jurki, Smile, Chyba, Paranienormalnych oraz wielu, wielu innych.

  

PUBLICYSTYKA

„Wydarzenia”
Flagowy program informacyjny Telewizji POLSAT, nadawany w Polsacie i Polsat News. Główne wydanie, które prowadzą Dorota Gawryluk, Bogdan Rymanowski, Bartosz Kurek oraz Agnieszka Mosór, jest emitowane codziennie o godz. 18:50. Od poniedziałku do piątku „Wydarzenia” są również nadawane o godz. 15:50 w Telewizji POLSAT i Polsat News. O godz. 21:50 na antenie Polsat News są emitowane codziennie „Wydarzenia wieczorne”. Wydanie popołudniowe prowadzą Agnieszka Mosór, Magdalena Kaliniak i Przemysław Białkowski. Natomiast gospodarzami wydania wieczornego są Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger oraz Przemysław Białkowski.
Tej jesieni „Wydarzenia” będą obchodzić swoje 15-lecie.

„Interwencja”
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT „Interwencja” już 16 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona.
Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą Michał Bebło i Michał Stela.
Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:15.

„Państwo w Państwie”
8 września na antenę powraca jeden z najbardziej skutecznych programów interwencyjnych w Polsce. Premierowe wydania programu „Państwo w Państwie” w każdą niedzielę o godz. 19:30 w Polsacie i Polsat News.
Program prowadzony przez Przemysława Talkowskiego, dziennikarza Polsat News, walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy.
Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. Po opisywanych przez redakcję „Państwo w Państwie” historiach dokonano m.in. różnych istotnych zmian w przepisach, uchylono wadliwe decyzje urzędników, a około 25 spraw przeznaczono do ponownego rozpatrzenia.
Według wyliczeń redakcji bohaterowie przedstawionych w programie historii przesiedzieli niesłusznie w aresztach i więzieniach w sumie 61 lat i 3 miesiące.

Po więcej informacji zapraszamy na POLSATNEWS.PL.

SPORT

Najważniejsze wydarzenia sportowe tej jesieni kibice zobaczą na antenie głównej oraz w kanałach sportowych Grupy Polsat.
Decydujące mecze eliminacji do Mistrzostw Europy UEFA Euro 2020, faza grupowa Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA, rozgrywki piłkarskiego Pucharu Polski, PlusLiga, Liga Siatkówki Kobiet i wiele więcej. Oto, co Telewizja POLSAT przygotowała dla swoich widzów.

Eliminacje do Mistrzostw Europy UEFA Euro 2020
Jesienią zobaczymy aż 6 meczów reprezentacji Polski, które zdecydują o awansie do finałów Mistrzostw Europy UEFA Euro 2020. Drużyna z Robertem Lewandowskim na czele jako jedna z nielicznych w tych eliminacjach wygrała wszystkie dotychczasowe mecze bez straty gola i jest liderem grupy G. Najbliższym przeciwnikiem Biało-Czerwonych, w piątek 6 września, będzie Słowenia. Trzy dni później, w poniedziałek 9 września, Polska rozegra rewanżowe spotkanie z Austrią na Stadionie Narodowym.

Faza grupowa Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA
Na to czeka cały piłkarski świat! We wtorek i środę 17-18 września wystartuje pierwsza kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA. 16 spotkań na żywo, w których wystąpią najlepsze europejskie kluby i najpopularniejsi piłkarze, wśród nich - Cristiano Ronaldo, Robert Lewandowski, Lionel Messi, Wojciech Szczęsny czy Kylian Mbappe. Finał Ligi Mistrzów UEFA 30 maja 2020 roku na Stadionie Olimpijskim im. Atatürka w Stambule.

Piłkarski Puchar Polski
Jesienią ruszają zmagania Piłkarskiego Pucharu Polski. Czy Lechia Gdańsk obroni trofeum wywalczone w poprzednim sezonie? Transmisje spotkań na sportowych antenach Polsatu.

Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet i mężczyzn
Najlepsze siatkarskie reprezepntacje walczą o prym na Starym Kontynencie. Już teraz widzowie na sportowych antenach Polsatu mogą śledzić rozgrywki Mistrzostw Europy kobiet. Mecze rozgrywane są w Turcji, na Węgrzech i Słowacji oraz w Polsce, łódzkiej Atlas Arenie. Drużynie Jacka Nawrockiego po spotkaniach ze Słowenią, Portugalią, Ukrainą i Belgią został do rozegrania ostatni mecz fazy grupowej z Włoszkami. Finał 8 września w tureckiej Ankarze.

Puchar Świata w siatkówce
Najlepsze drużyny siatkarskie świata jadą do Japonii, aby rywalizować w prestiżowych rozgrywkach. Puchar Świata kobiet odbędzie się w dniach 14-29 września. Panowie, wśród nich reprezentacja Polski, rozegrają swoje mecze w dniach 1-15 października. Transmisje na sportowych antenach Polsatu.

Po więcej informacji sportowych zapraszamy na POLSATSPORT.PL.

Komentarze
© Polsat 2020