2019-08-17

Defis: Weselne przeboje? Od tego wszystko się zaczęło!

0

Uczestnicy drugiego dnia Festiwalu Weselnych Przebojów 2019 dla POLSAT.PL. Grupa Defis pojawiła się na hucznej imprezie obok takich artystów jak Stachursky, Sławomir oraz Michał Wiśniewski. Jakie niespodzianki przygotowali na to wyjątkowe wydarzenie? W rytm jakich przebojów bawiła się publiczność w Mrągowie oraz widzowie stacji?

Festiwal Weselnych Przebojów 2019 to największy koncert biesiadny tego lata, a Defis na ślubnych imprezach czuje się wyśmienicie. - Nasza grupa wywodzi się z wesel. Jeszcze pięć lat temu graliśmy całonocne uroczystości i wspominamy bardzo dobrze ten okres - powiedział jeden z członków formacji.

Doświadczenie zdecydowanie przydało się muzykom podczas sierpniowego weekendu. Na dzień poprawin, czyli sobotę 17 sierpnia, artyści przygotowali setlistę pełną zaskoczeń, ale specjalnie dla POLSAT.PL uchylili rąbka tajemnicy. - To już druga okazja, gdy widzowie będą mogli zobaczyć nas w trochę innym wydaniu. W tym roku na Festiwalu Weselnych Przebojów zaprezentujemy cztery utwory, dwa nasze oraz dwa covery - zdradzili.

W swoim autorskim repertuarze Defis ma znane i lubiane przeboje, które chętnie grane są dla państwa młodych w całym kraju. - Nasz wielki hit, który ma już ponad 71 milionów wyświetleń w sieci, czyli „Niespotykany kolor”, powstał w kilkanaście minut. Można powiedzieć, że przypadkiem... No i stał się hitem na miarę czasów. Cieszymy się, że zagramy go również w tym roku w Mrągowie - ujawnił zespół.

Choć teraz grupa skupia się na koncertach i działaniach w studiu nagraniowym, to jeden z członków przyznał, że zdarza im się wrócić do początków. - Wesela uczą zachowania na scenie i z publicznością. Każdego roku, co jakiś czas, gramy na weselach, ale już jako „atrakcja wieczoru”, dając kilkudziesięciominutowy koncert - wskazał.

Drugi dzień imprezy uświetniły występy takich artystów jak Papa D, Francesco Napoli, Mateusz Mijał, Patrycja Runo czy zespół M-Power. - Muzyka disco często jest grana na weselach. Nasze piosenki są na pograniczu disco i biesiady, czyli tego, przy czym bawi się cała Polska! - podkreślił Defis, zapraszając na sobotni wieczór z Polsatem na żywo z Mrągowa.

Zobacz także:
Festiwal Weselnych Przebojów 2019. Do trzech razy sztuka!
Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2018
Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2018: Poprawiny

Komentarze
© Polsat 2020