2019-08-11

Poparzeni Kawą Trzy: Dobra muzyka na weselu to podstawa

0

Goście „Festiwalu Weselnych Przebojów 2019” o imprezie w Mrągowie. Poparzeni Kawą Trzy będą jedną z licznych kapel, które pojawią się na najhuczniejszym weselu w Polsce! W rozmowie z POLSAT.PL zespół opowiedział o tym, co przygotowuje na scenę oraz jakie cechy powinien posiadać idealny weselny hit. Transmisja koncertu już 16 i 17 sierpnia w Telewizji POLSAT.

- Co czeka widzów podczas waszego występu na „Festiwalu Weselnych Przebojów 2019”?
- Nasze najlepsze hity, które okazały się też jednymi z największych polskich przebojów weselnych. Oczywiście będzie też niespodzianka na miarę naszego poczucia humoru. Ale niech to pozostanie tajemnicą do dnia festiwalu.

- Wesele to dla was przede wszystkim dobra zabawa, ludzie, tańce, alkohol? Jakie są najważniejsze elementy tej imprezy?
- Na pierwszym miejscu stawiamy muzykę, no bo jakie to byłoby wesele bez dobrej muzyki? Jak sama nazwa mówi - przychodzimy się weselić, więc się bawić, tańczyć, śpiewać (śmiech).

- Czy poza pracą bywacie uczestnikami wesel?
- Najczęściej prywatnie. Ale zdarza się, że podczas trasy koncertowej nocujemy w hotelu, w którym odbywa się wesele i... kiedy zostajemy rozpoznani przez weselników, to nie ma wyjścia - bawimy się z nimi.

- Czy zdarza się wam zagrać na weselu?
- Dwa razy graliśmy, ale to były koncerty na weselach naszych rodzin. Czasami, jak wspomniałem, dajemy się wciągnąć w wir zabawy weselnej. I wtedy nie może się obejść bez zaśpiewania „Kawałka do tańca”, sztandarowego przeboju na każdym weselu.

- Które przeboje weselne są wam najbliższe?
- Oczywiście najbliższe są te nasze grane na każdym weselu, czyli wspomniany „Kawałek do tańca”, o którym nigdy nie myśleliśmy, że będzie w czołówce przebojów, tak samo jak „Okrutna, zła i podła” czy „Byłaś dla mnie wszystkim”, które rozbrzmiewają podczas setek przyjęć weselnych w całym kraju. To są po prostu melodyjne utwory, pasujące do biesiady, do tańca, do zabawy. Przewrotne teksty Rafała Bryndala po wypiciu weselnej dawki alkoholu są przyjmowane z uśmiechem na twarzy. I to jest metoda na przebój weselny - po prostu ma być taki, żeby się przy nim dobrze bawić.

Mazurskie wesele i szalone poprawiny już 16 i 17 sierpnia w Amfiteatrze w Mrągowie oraz na antenach Telewizji POLSAT i Disco Polo Music.

  

Na „Festiwal Weselnych Przebojów 2019” zaprasza Telewizja POLSAT, Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Miasto Mrągowo. Patronami medialnymi są Radio Vox i magazyn „Na Żywo”.

Zobacz także:
Festiwal Weselnych Przebojów 2019. Do trzech razy sztuka!
Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2018
Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2018: Poprawiny

Komentarze
© Polsat 2020