2019-06-04

„Ślad” - odcinek 84: Strzelec wyborowy zabija z zimną krwią

0

W podjelczańskim lesie trwa obóz survivalowy dla dorosłych. Uczestnicy mają przetrwać w tych warunkach kilka dni bez żadnych zapasów. A jakby tego było mało, ktoś rozpoczyna polowanie na kursantów. Członkowie wyprawy giną jeden po drugim. Zabójca morduje ludzi, strzelając do nich z łuku…

CWŚ próbuje znaleźć odpowiedź na pytanie, czy celem przestępcy był jeden z uczestników szkolenia, czy raczej chciał on zgładzić wszystkich. W czasie śledztwa wychodzi na jaw, że organizator obozu, Eryk, był kochankiem Natalii, żony zamordowanego trenera Michała Okrzei. Eryk zostaje w związku z tym zatrzymany jako podejrzany.

Według profesora Romańskiego zabójca był zawodowcem. W jednym przypadku strzał był na tyle skuteczny, że kursant zmarł natychmiast - strzała przebiła serce. Drugi denat zginął również w kilka chwil, ale morderca zostawił w nim strzałę. Według patologa to Michał Okrzeja był prawdziwym celem strzelca.

W czasie stypy po pogrzebie Michała dochodzi do zamachu na członków jego rodziny. Ktoś dodaje truciznę do kruszonu. Umiera teściowa denata, zatruwają się jego zięć i córka. Okazuje się, że Michał wiele lat grał w gry liczbowe i dzień przed obozem trafił szóstkę, dzięki czemu wygrał dziewięć milionów złotych. O jego zamiłowaniu do hazardu wiedziało wiele osób.

Oprócz Eryka podejrzana jest też niewierna żona Michała, Natalia, a także jego teść Sadowski. Kto tak naprawdę z zimną krwią zabijał uczestników obozu? Co kierowało mordercą? Czy CWŚ zdołało rozwikłać zagadkę wyrafinowanego zbrodniarza?

Oglądaj w IPLA.TV: „Ślad” - odcinek 84

Zobacz także:
„Ślad” - odcinek 83: Młody chłopak zabił starszą panią?
„Ślad” - odcinek 82: Śmierć architekta w kriokomorze
„Ślad” - odcinek 81: Zabójstwo sprzed kilkunastu lat
„Ślad” - odcinek 80: Dziecko z gwałtu dowodem w sprawie
„Ślad” - odcinek 79: Przemoc domowa przyczyną śmierci?

Komentarze