2019-06-04

Krwawy finał serialu „Ślad”. Co się stało w CWŚ?

0

Szefowa wydziału w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Czy przeżyje? Renata Różańska została zaatakowana podczas przesłuchania. Na pomoc rzuca się jej kolega z pracy, śledczy Walczak. I to mimo tego, że w ostatnich odcinkach drugiego sezonu szefowa postanowiła wytoczyć swojemu zastępcy proces. A to dlatego, że zaatakował on świadka podczas przesłuchania...

Ostatnie odcinki serialu kryminalnego Telewizji POLSAT „Ślad” obfitują zdarzenia, których nikt się nie spodziewał. Podczas przesłuchania Rafał Walczak rzucił się z pięściami na świadka. Szefowa Centralnego Wydziału Śledczego, Renata Różańska, skierowała sprawę do wewnętrznych służb, które mają wszcząć postępowanie wyjaśniające. Komisarz jest zawiedziony postawą swojej przełożonej. Renata idzie jednak o krok dalej i zgłasza sprawę do prokuratury... Walczak został zawieszony.

Niedługo później śledcza sama przesłuchuje podejrzanego w jednej ze spraw. W pewnym momencie ktoś dzwoni do Różańskiej, a przesłuchiwany wykorzystuje moment nieuwagi pani komisarz. Rzuca się na nią i próbuje ją zabić. Zadaje cios długopisem w tętnicę szyjną i inspektor upada zakrwawiona na podłogę.

Na pomoc kobiecie rzuca się Rafał Walczak, który ze łzami w oczach próbuje jej pomóc. Wychodzi na jaw, że śledczy darzył Różańską czymś więcej niż zwykła sympatia. Ukrywał to jednak przed całym światem... Czy temu uczuciu będzie dane rozkwitnąć? A może już za późno i szefowa CWŚ nie przeżyje ataku?

Oglądaj w IPLA.TV: „Ślad” - odcinek 84

Zobacz także:
„Ślad” - odcinek 83: Młody chłopak zabił starszą panią?
„Ślad” - odcinek 82: Śmierć architekta w kriokomorze
„Ślad” - odcinek 81: Zabójstwo sprzed kilkunastu lat
„Ślad” - odcinek 80: Dziecko z gwałtu dowodem w sprawie
„Ślad” - odcinek 79: Przemoc domowa przyczyną śmierci?

Komentarze
© Polsat 2019