2019-03-05

Jerzy Mielewski o Lidze Mistrzów w Polsacie i IPLA.TV

0

Piłkarska wiosna to przede wszystkim faza pucharowa rozgrywek. Dzięki Telewizji POLSAT oraz IPLA.TV widzowie już od lutego mogą śledzić wszystkie spotkania Ligi Mistrzów UEFA. Kibice mogą również oglądać mecze Ligi Europy. Komentator sportowy Polsatu, Jerzy Mielewski, zaprasza na prawdziwą piłkarską ucztę!

Finał piłkarskiej Ligi Mistrzów zostanie rozegrany 1 czerwca na stadionie w Madrycie, natomiast finał Ligi Europy UEFA 29 maja w Baku. Zespoły, które marzą o występach w tych spotkaniach, czeka długa droga. Można ją śledzić w kanałach sportowych Polsatu oraz w IPLA.TV. Tegoroczny zwycięzca Telekamery „Tele Tygodnia” 2019 w kategorii komentator sportowy w specjalnej rozmowie z POLSAT.PL oraz IPLA.TV zapewnił, że stacja będzie pokazywać na swoich sportowych kanałach wszystkie najważniejsze mecze.

Jerzy Mielewski zwrócił również uwagę na najlepsze studio sportowe w Polsce, którym dysponują sportowe kanały premium. - Polsat Sport Premium pokazuje rozgrywki w najnowocześniejszym studiu telewizyjnym - powiedział. Stwierdził także, że zarówno dla widzów, jak i dla prezenterów oraz komentatorów liczy się jakość. A tę, dzięki ogromnym możliwościom technologicznym, którymi dysponuje Polsat, dostarczają właśnie kanały sportowe. - Cały czas się tym „bawimy”. Już teraz wygląda to świetnie, a my nie wykorzystaliśmy jeszcze nawet pięćdziesięciu procent możliwości studia - mówił, nie kryjąc dumy.

Wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA oraz spotkania Ligi Europy UEFA można oglądać na kanałach Polsat Sport Premium 1 i 2 oraz czterech dedykowanych serwisach telewizyjnych premium PPV dostępnych na platformie Cyfrowy Polsat i w telewizji internetowej IPLA.

Oglądaj w IPLA.TV: Jerzy Mielewski o sporcie w Polsacie

Zobacz także:
Liga Mistrzów UEFA powraca! Oglądaj z Grupą Polsat!
Maciej Dowbor: Ten program staje się legendarny!
Szlachetny gest dziennikarki Telewizji POLSAT
Paulina Sykut-Jeżyna: Sukces zawdzięczam muzyce

Komentarze
© Polsat 2021