2018-06-26

Szlachetny gest dziennikarki Telewizji POLSAT

Paulina Sykut-Jeżyna zaangażowała się w nietypową akcję charytatywną. Jako wolontariuszka Habitat for Humanity Poland osobiście pomogła w odnowieniu mieszkania dla potrzebujących.

Paulina Sykut-Jeżyna ma nie tylko talent dziennikarski, lecz także wielkie serce! Prezenterka Telewizji POLSAT wzięła udział w charytatywnym remoncie mieszkania dla potrzebujących pod patronatem organizacji Habitat for Humanity Poland.

W mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie, w którego podpisie zdradziła, że w odnowionym lokum zamieszka pani Danusia i jej czworo dzieci. - Mam nadzieję, że będą tu szczęśliwi - napisała. Obserwatorzy jej profilu w social mediach z entuzjazmem przyjęli ten szlachetny gest: „Pani jest niesamowita. Brawo!” „Piękna inicjatywa” - brzmiała większość komentarzy pod opublikowaną fotografią.

„Fundacja Habitat for Humanity Poland jest chrześcijańską organizacją dobroczynną, która działa na rzecz poprawy warunków mieszkaniowych osób niezamożnych oraz zapobiegania bezdomności. Fundacja Habitat for Humanity Poland wybudowała 120 lokali mieszkalnych i pomogła 4000 osób w Polsce. Organizacja powstała w 1992 roku i jest częścią sieci organizacji dobroczynnych Habitat for Humanity, które działają w ponad 70 krajach na sześciu kontynentach” - można przeczytać na stronie organizacji: habitat.pl.

Mona Mon

Zobacz także:
Paulina Sykut-Jeżyna: Sukces zawdzięczam muzyce
Paulina Sykut-Jeżyna: Media żerują na ciążach
Paulina Sykut-Jeżyna: drogę do telewizji sobie... wyśpiewałam
Paulina Sykut-Jeżyna ma głowę do interesów
Paulina Sykut-Jeżyna, czyli stuprocentowa fit mama
Paulina Sykut-Jeżyna ochrzciła córkę?
O kondycję Pauliny Sykut-Jeżyny dba... jej mąż