2019-02-22

„Moje Disco. Moje Wszystko” od 2 marca w Disco Polo Music

0

Największe gwiazdy disco polo i Paulina Sykut-Jeżyna w soboty o godz. 20:00! Od 2 marca tylko w Disco Polo Music nowy program „Moje Disco. Moje Wszystko”. W każdym odcinku gościem prezenterki Polsatu będą wykonawcy popularnego nurtu muzycznego.

Poznamy historie największych gwiazd disco polo! Dowiemy się jakie były ich początki, jak powstawały największe przeboje i co motywuje ich do pracy. Sprawdzimy gdzie szukają natchnienia do tworzenia nowych wyjątkowych utworów, które śpiewają rzesze fanów, a teledyski do nich oglądają miliony? O tym wszystkim powiedzą podczas rozmowy z prowadzącą Pauliną Sykut-Jeżyną, gwiazdą Telewizji POLSAT!

Jeśli disco polo, to nie może zabraknąć tego, co najważniejsze, czyli najlepszej muzyki, przy której ludzie bawią się na każdej dyskotece, czy domówce. A tej będzie w „Moje Disco. Moje Wszystko” całe mnóstwo! Swoje przeboje wykonają najwięksi z największych, m.in. Bayer Full, MIG, Piękni i Młodzi, After Party i wielu innych.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Jak myślicie ? Co nas tak rozbawiło ? 😁😁😁

Post udostępniony przez Long & Junior (@longandjunior)

Gośćmi pierwszego odcinka „Moje Disco. Moje Wszystko” będzie zespół Long & Junior, który w tym roku wchodzi w „pełnoletność” pracy artystycznej, a przy ich przebojach „Tańcz, tańcz, tańcz” czy „Kolorowa sukienka” już od osiemnastu lat bawią się kolejne rzesze fanów.

Trzy lata temu, podczas emitowanego na antenie Disco Hit Festival Kobylnica 2016, świętowali razem z Polsatem i Disco Polo Music swoje 15-lecie. Jakie sekrety zdradzą Michał Jeleń i Jarosław Grzesista, liderzy Long & Junior? O co zapyta ich Paulina Sykut-Jeżyna? Nie zabraknie również ich największych hitów, które wykonają na żywo specjalnie dla widzów Disco Polo Music!

„Moje Disco. Moje Wszystko” od 2 marca w sobotę o godz. 20:00 w Disco Polo Music.

Zobacz także:
Paulina Sykut-Jeżyna prowadzi „Moje Disco. Moje Wszystko”

Komentarze
© Polsat 2020