2019-01-23

Paulina Sykut-Jeżyna prowadzi „Moje Disco. Moje Wszystko”

0

Błyszczy w „Tańcu z Gwiazdami”. A jak się sprawdza w nowym programie? Dziennikarka Polsatu podjęła się nowych wyzwań w stacji Disco Polo Music. Została gospodynią muzycznego show „Moje Disco. Moje Wszystko”. Oto nowe oblicze Pauliny Sykut-Jeżyny.

- To będzie muzyczny talk show, w którym gwiazdy disco i disco polo wykonają swoje największe przeboje. Nasze rozmowy były szczere i osobiste - napisała Paulina na swoim Instagramie, uchylając rąbka tajemnicy. - Dziękuję wszystkim gościom i całej ekipie - dodała.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Paulina Sykut Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

Na pierwszych zdjęciach można dostrzec, że program odwiedzi m.in. znana i lubiana formacja MIG. Dla fanów disco polo będzie to okazja, aby lepiej poznać swoich idoli i dowiedzieć się, kim są i czym zajmują się poza sceną i studiem nagraniowym.

Prezenterka ujawniła także, że od marca program pojawi się na kanale Disco Polo Music, a w czerwcu zawita na główną antenę Polsatu. Niewątpliwie będzie to show pełne wielkich emocji i niezapomnianych wzruszeń. Jakie przeboje usłyszymy na scenie? O czym opowiedzą gwiazdy muzyki disco polo? I jak w nowej konwencji odnajdzie się Paulina Sykut-Jeżyna?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Paulina Sykut Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

„Moje Disco. Moje Wszystko” od 2 marca w sobotę o godz. 20:00 w Disco Polo Music.

Komentarze
© Polsat 2019