2019-01-10

„Pierwsza miłość”: Które śluby zapamiętamy na zawsze?

Podwójne wesele w Wadlewie to dowód, że ceremonie w serialu są niezwykłe. Scenarzyści dbają, żeby te szczególne wydarzenia na stałe zapisały się w pamięci widzów. Towarzyszą im zawsze wielkie emocje. Oto wyjątkowe śluby z „Pierwszej miłości”! Twój ulubiony to...?

Widzowie Polsatu mogli obejrzeć niezwykle wzruszający ślub Kaliny i Krystiana, który odbył się w… szpitalu. Kiedy już ciemne chmury odleciały znad głów bohaterów i wszystkie złe wydarzenia były już za nimi, zakochani odliczali ostatnie chwile do przysięgi małżeńskiej. Nie przeszkodziły im nawet intrygi ojca Kaliny, który próbował nie dopuścić do uroczystości.

Niesforny los nie dał jednak na dobre odetchnąć dwójce zakochanych. Pomimo tego, że zaślubiny były dopięte na ostatni guzik, para młoda nie dotarła do kościoła. Ciężarna Kalina zaczęła rodzić, a spanikowany Krystian odwiózł przyszłą żonę do szpitala. Dopiero, gdy urodziła się ich mała córeczka, młodzi wzięli ślub.

Zobacz dramatyczny ślub Kaliny i Krystiana:

Ślub w górach? Czemu nie! Fani „Pierwszej miłości” przekonali się, że wszystko jest możliwe, gdy oglądali śnieżną ceremonię Marysi i Michała.

Początkowo spiętrzające się życiowe problemy zakochanych, uniemożliwiały im wzięcie ślubu. Para jednak wytrwale dążyła do tego, aby powiedzieć sobie sakramentalne „tak”. Po tym jak Michał przyjechał z oczyszczającego wyjazdu, na który wybrał się ze swoim synem Krystianem, kolejny raz poprosił partnerkę o rękę.

Gdy Marysia zgodziła się, Michał, Krystian i Melka wspólnie zorganizowali niezapomnianą uroczystość. Wyjechali razem na wycieczkę w góry i… wystrzeliły korki od szampanów. Niespodzianka się udała, a młodzi w zimowej scenerii, na tle pięknych gór, mogli rozpocząć nowy etap w swoim życiu.

Przepiękny górski ślub Marysi i Michała:

W „Pierwszej miłości” zdarzyły się także podwójne zaślubiny. Na ślubnym kobiercu stanęły dwie pary - Wiktoria i Rysiek oraz Emilka i Bartek. Jak do tego doszło?

Ze względu na brak dogodnych terminów nowożeńcy postanowili zorganizować uroczystość wspólnie. Był to pierwszy taki przypadek w historii serialowego Wadlewa. O mały włos doszłoby do zerwania zaręczyn pomiędzy Emilką a Bartkiem. Dziewczyna usłyszała przez przypadek od przyszłej teściowej, że nie może zaakceptować jej jako swojej synowej…

Bartek zapewnił jednak swoją narzeczoną, że to, co opowiada o niej jego matka, nie ma dla niego żadnego znaczenia, a uczucie, którym darzy Emilię jest o wiele silniejsze. Pomimo przeciwności, wszystko się udało, a wesele - jak to na wsi - było niezwykle huczne. Doszło nawet do… bijatyki!

Huczne, podwójne wesele w Wadlewie:

Które ślubne sceny w serialu „Pierwsza miłość” są Twoje ulubione? Czyj ślub zrodziłby równie duże emocje?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Ślub Jowity i Radka! Tym wydarzeniem żyją wszyscy fani serialu!
Marysia i Michał są już serialowym małżeństwem