2019-01-04

Katarzyna Skrzynecka: Kariera filmowa? Jestem… za ładna!

0

Jurorka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” szczerze o swoich rolach. Katarzyna Skrzynecka wyznała, dlaczego tak rzadko pojawia się na planie wielkich produkcji. Wszystko przez... zjawiskową urodę aktorki, o czym sama opowiada z dużym dystansem i poczuciem humoru.

- W mojej karierze filmowej jakoś tak zawsze dostawałam role bardziej ozdobne, na przykład panny ze dwora, szlachcianki, ewentualnie nauczycielki albo sexy blondynki - wskazała Katarzyna Skrzynecka w rozmowie z jednym z tabloidów. - Reżyserzy to mi mówili, że ja po prostu za ładna jestem, taka zawsze zadbana i że nikt mi nie uwierzy, że ja mogę coś cierpieć albo coś przeżywać - wyjaśniła.

Obecnie aktorka kontynuuje z powodzeniem granie na deskach jednego z teatrów. W styczniu 2019 roku do kin trafi film „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”, gdzie wcieliła się w rolę Marleny Wolańskiej, żony słynnego Piotrusia, którym został Maciej Zakościelny.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

O tym, czy gram w jakimś fabularnym filmie, nie zwykłam mówić wcześniej, niż po spełnionych dniach realizacji... A nawet jeśli - to zawsze jeszcze można zostać wyciętym w montażu 😄 ... Z radością dołączyłam do Ekipy Obsady superprodukcji MISZ MASZ, CZYLI KOGEL MOGEL 3 📽🎬 w roli Marleny Wolańskiej - żony słynnego (dziś już dorosłego) PIOTRUSIA Wolańskiego, w którego rolę z ogromnym czarem wciela się Maciej Zakościelny . Marlena to bardzo majętna nowobogacka właścicielka sieci restauracji, nieco starsza od męża, lecz wielce mu oddana i zakochana 💕 Kocha żyć NA BOGATO, dużo lampartów, Versace i suto obwieszona złotem 😉😉😉 Będzie baaardzo zabawnie 👍👍👍 Serdecznie pozdrawiamy z planu filmowego MISZ MASZ ☺ @kogelmogel.official #planfilmowy #siekręci #fabuła #miszmasz #kogelmogel3 #komedia #superprodukcja #aktor #naplaniefilmowym #kino @maciej_zakoscielny

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

- To bardzo majętna nowobogacka właścicielka sieci restauracji. Jest nieco starsza od męża, lecz wielce mu oddana i zakochana. Kocha żyć na bogato, a więc będzie dużo lampartów, Versace i złoto. Będzie baaardzo zabawnie - opisała swoją postać.

 

Co jeszcze znajduje się na liście aktorskich marzeń gwiazdy? - Ja bym chciała zagrać jakąś Antygonę albo Lady Makbet. No, albo chociaż może coś jak Kulesza… O, może jak będą robić film biograficzny o Kuleszy, to ja bym zagrała? Agata, jakby robili jakąś biografię o tobie, to weź powiedz, że jakby coś, to ja ten… - żartowała Katarzyna Skrzynecka.

Czy kiedykolwiek uda jej się zrealizować ten plan?

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Seksowna Katarzyna Skrzynecka w finale „Oko za oko”

Komentarze
© Polsat 2020