2018-10-21

Mateusz Damięcki: Sytuacja bez wyjścia nie istnieje!

0

Trudny czas przed serialowym lekarzem, doktorem Adamem Żmudą. Wpadł w niezłe tarapaty, przebywa w więzieniu. - W najbliższym odcinku „W rytmie serca” można spodziewać się jednak przełomu - powiedział Mateusz Damięcki w rozmowie z POLSAT.PL.

Więzienie, brak pieniędzy za kaucję - można rzec: sytuacja bez wyjścia. Czy aby na pewno?

- Nie ma sytuacji bez wyjścia! Ten serial w pewnym sensie powoduje, że prawdziwym staje się stwierdzenie, że najlepiej w biedzie nie być samemu, tylko z kimś. Kwestie związane z serialem są tożsame z tym, co dzieje się w mojej rzeczywistości - powiedział Mateusz Damięcki. - Podobnie jak Adam Żmuda nie jestem człowiekiem samotnym, bez rodziny, bez znajomych, bez przyjaciół. Jeżeli nie jest się samemu, to dużo łatwiej przejść przez sytuacje podbramkowe. Mając wokół siebie zaufanych ludzi można z całkowitą pewnością stwierdzić, że coś takiego jak sytuacja bez wyjścia nie istnieje - dodał.

W więziennej rzeczywistości obok doktora Adama Żmudy pojawia się groźny kryminalista Dorian (w tej roli Popek). Jak Popek poradził sobie na planie serialu w nowej dla niego roli?

- Przez lata poznawania ludzi dowiedziałem się, że często wizerunek medialny odbiega od tego, jacy ludzie są naprawdę. Pozory mylą. Przyznam szczerze, że nie byłem zaskoczony, kiedy okazało się, że Popka to również dotyczy. Okazało się, że jest człowiekiem, a nie robotem. To człowiek, który czuje, który ma swoje słabości, a na planie nie odcina kuponów, tylko naprawdę się stara - powiedział Mateusz Damięcki.

W rytmie serca w niedzielę o godz. 19:55 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„W rytmie serca”: Tajemnicza przesyłka… Co jest w środku?
„W rytmie serca”: Stara miłość nie rdzewieje?
„W rytmie serca”: Doktor Adam idzie do więzienia
„W rytmie serca”: Piotr zdradza szczegóły zbrodni
„W rytmie serca”: Krew, kule i wielkie kłamstwa
Monika Krzywkowska gościnnie w serialu „W rytmie serca”
„W rytmie serca”: Beniamin prowokuje i igra z ogniem
„W rytmie serca”: Nowy romans w serialu? Pasują do siebie?
Aktor z serialu „W rytmie serca” zagra u Quentina Tarantino!

Komentarze
© Polsat 2020