2018-09-11

Katarzyna Sowińska: Ten romans to historia z życia

0

Aktorka serialu „Pierwsza miłość” o swojej postaci specjalnie dla POLSAT.PL. Namiętna relacja, ale może również wielka miłość? Co sprawiło, że Natalia trafiła w ramiona Artura Kulczyckiego? Jak się czuje w tej trudnej sytuacji? Katarzyna Sowińska zdradza kulisy produkcji Telewizji POLSAT.

Fanów „Pierwszej miłości” intryguje wątek namiętności, która połączyła Natalię - dziewczynę piłkarza „Rudego” - z Arturem Kulczyckim, mężem Kingi. O tym, jak do tego doszło, oraz czy kobieta odnajduje się w kłopotliwej relacji, opowiada odtwórczyni roli Natalii - Katarzyna Sowińska.

- Co sprawiło, że Natalia zdecydowała się na intymny związek z żonatym mężczyzną?
- Bohaterka, w którą się wcielam, padła ofiarą intrygi swojego chłopaka. To „Rudy” sprawił, że Natalia znalazła się w objęciach Kulczyckiego.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

#Milosc 🖤 Życie na Planie #LifeOnSet 🎬 #najlepiej #romans #milosc #pomimowszystko @lukaszploszajski #podwiatr @pierwszamilosc

Post udostępniony przez K A S I A S O W I N S K A 🖤 (@kasia.sowinska)

- Mimo to między kochankami narodziło się uczucie…
- To autentyczna historia, która mogła wydarzyć się każdemu. Dwoje dorosłych ludzi w związkach, którzy nagle się spotykają i zaczyna się między nimi prawdziwa miłość. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że kochankowie poznają się w wyniku postępowania partnera Natalii. Kobieta miała złamane serce i zakochała się w innym, nie bacząc na to, jaka jest sytuacja wokół. Uczucia grają tu główną rolę.

- Jak czuje się dziewczyna w związku, która romansuje z żonatym facetem?
- Natalia nie chce się bronić przed miłością, ona jest autentyczna. Zdaje sobie sprawę z ewentualnych konsekwencji, jednak wzajemne przyciąganie jest tak silne, że nie może się oprzeć Arturowi. Angażuje się w relację z pełną mocą.

- Zarówno Natalia jak i Artur wydają się być sobą zafascynowani.
- Tak, kradną czas dla siebie na tyle, na ile mogą. Artur nie chce się w pełni angażować, próbuje powstrzymywać romans, jednak Natalia brnie w to coraz dalej. Jej kochanek boi się, że sprawa wyjdzie na jaw. Dziewczyna jest jednak tak mocno zakochana, że nie dba o to.

Rozmawiał Michał Pogodowski

„Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość”: Jowita atakuje! Czy Sabina się obroni?
„Pierwsza miłość”: Krystian i Kalina zostaną rodzicami
„Pierwsza miłość”: Marysia w więzieniu! Dlaczego?
Miłosny trójkąt w serialu „Pierwsza miłość”
„Pierwsza miłość”: Co się wydarzy w życiu Kazanowej?
„Pierwsza miłość”: Co czeka Sylwię Konecką?

Komentarze
© Polsat 2020