2018-09-05

Edyta Herbuś pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Jak wyglądała?

0

Aktorka i tancerka opublikowała uroczą fotografię z początków swojej kariery. Jurorka programu „World of Dance - Polska” z sentymentem wspomina dzieciństwo, w którym stawiała pierwsze kroki na tanecznych parkietach. Pasja pozostała Edycie Herbuś do dzisiaj. A czy bardzo się zmieniła z wyglądu?

Utalentowana tancerka i aktorka, która nie boi się nowych wyzwań - oto cała Edyta Herbuś. Fanom serialu „Pierwsza miłość” dobrze znana jest z roli Sylwi, a wielbicielom tańca zaprezentuje się już 14 września w nowym programie Polsatu - „World of Dance - Polska”. Artystka postanowiła powspominać lata swojej wczesnej młodości i początki tanecznej kariery. Ku uciesze obserwatorów swojego profilu w mediach społecznościowych, opublikowała zdjęcie z dzieciństwa.

- I wtedy właśnie wzięłam sprawy w swoje ręce. Dziś postanowiłam zaprzyjaźnić się na nowo z pewną dziewczynką... poznajecie tego szkraba? - napisała pod fotografią. Fani aktorki natychmiast zareagowali na zdjęcie. „Buzia ta sama. Tancerka od dzieciństwa”, „Nic się pani nie zmienia. Super geny” - pisali w komentarzach.

Wy też dostrzegacie podobieństwo?

Mona Mon

„World of Dance - Polska” od piątku 14 września o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Olga Kalicka po raz pierwszy zostanie mamą. Gratulujemy!
Michał Malitowski: Będę dużo bardziej surowy
Roofi: Gdybym nadal przeżywał takie nerwy, to byłbym już siwy
Olga Kalicka: „World of Dance” to świetna przygoda
Olga Kalicka i Karol Niecikowski poprowadzą „World of Dance”
Edyta Herbuś trzecią jurorką „World of Dance”
Rafał „Roofi” Kamiński jurorem „World of Dance” w Polsacie
„World of Dance”: Pierwszy juror to... Michał Malitowski!

Komentarze