2018-07-13

Michał Malitowski: Będę dużo bardziej surowy

0

Juror zapowiada, że w „World of Dance” nie będzie miejsca na taryfę ulgową. Michał Malitowski należy do ścisłej światowej czołówki tancerzy. W nowym programie Telewizji POLSAT jego zadanie polega na ocenianiu profesjonalistów z branży. Czy artysta pokaże swoją drapieżną naturę?

Michał Malitowski to jeden z najbardziej utytułowanych tancerzy latynoamerykańskich na świecie. Wraz ze swoją partnerką, Joanną Leunis, przyciągają tysiące fanów w największych salach na wszystkich kontynentach. Tańczyli w londyńskiej Royal Albert Hall, oscarowym Kodak Theatre w Los Angeles, czy w mieszczących kilkadziesiąt tysięcy widzów arenach w Japonii i Chinach. Zawsze robili to z pasją, perfekcją i niesamowitym ładunkiem emocji, porywając publiczność. A dzięki swojemu profesjonalizmowi i miłości do tańca Michał Malitowski zyskał również ogromną sympatię polskich widzów i przyciągał miliony przed ekrany telewizorów, będąc jurorem w tanecznych programach Telewizji POLSAT „Got to Dance. Tylko Taniec” oraz „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Od września Michała Malitowskiego zobaczymy także w fotelu jurora pierwszej polskiej edycji największego tanecznego show na świecie „World of Dance”. Czy będzie surowym sędzią? - Tak, zdecydowanie muszę być bardziej sprawiedliwy. Walczymy o wielkie pieniądze. Tutaj przychodzą zawodowcy. Nawet jak są młodzi, w kategorii do 18. roku życia, to z tańcem mierzą się każdego dnia i od wielu lat - mówi.

Tancerz podkreśla, że w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” występują amatorzy i gwiazdy. - Mam nadzieję, że nasi widzowie zrozumieją, że w „World of Dance - Polska” tancerze są na innym poziomie, ale to dla nich wciąż wielki challenge, bo mogą zmierzyć się nie tylko z innymi uczestnikami reprezentującymi ten sam styl taneczny, jak choćby taniec towarzyski, lecz także skonfrontować ten taniec towarzyski na przykład z hip hopem albo tańcem klasycznym - tłumaczy.

Wszystko wskazuje na to, że w World of Dance” czeka nas nie tylko zacięta rywalizacja najlepszych europejskich tancerzy, lecz także rzetelne oceny wymagającego jury, który dostrzeże nawet najmniejszy błąd.

„World of Dance - Polska” od piątku 14 września o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Roofi: Gdybym nadal przeżywał takie nerwy, to byłbym już siwy
Olga Kalicka: „World of Dance” to świetna przygoda
Olga Kalicka i Karol Niecikowski poprowadzą „World of Dance”
Edyta Herbuś trzecią jurorką „World of Dance”
Rafał „Roofi” Kamiński jurorem „World of Dance” w Polsacie
„World of Dance”: Pierwszy juror to... Michał Malitowski!

Komentarze
© Polsat 2020