2018-07-02

Mateusz Ziółko uczestnikiem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

0

Utalentowany wokalista w jubileuszowej edycji popularnego programu Polsatu. Ambitny artysta jesienią będzie występował na jednej z najbardziej wymagających scen w Polsce. Dziesiąta odsłona show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” już wkrótce na antenie Telewizji POLSAT.

To już pewne! Mateusz Ziółko wystąpi w jubileuszowej dziesiątej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Piosenkarz, pianista, autor muzyki i tekstów pokaże na co go stać w repertuarze innych wybitnych artystów. Uczestnicy w każdym odcinku wcielają się bowiem w gwiazdę polskiej lub zagranicznej sceny muzycznej i próbują jak najwierniej odwzorować utwór, często popularny i doskonale znany szerszej publiczności. Wszystkie wygrane są zaś przekazywane na cele charytatywne.

Mateusz Ziółko to drugi, obok Honoraty Skarbek, uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, którego udział w programie został oficjalnie ogłoszony. Czy zawojuje wymagającą, ale powszechnie lubianą scenę show?

Poprzedni, dziewiąty sezon programu, wygrał Filip Lato. Czy Mateusz Ziółko ma szanse, by powtórzyć jego sukces? Jakimi wykonaniami utalentowany wokalista zapisze się w pamięci widzów show?

Oglądaj w IPLA.TV: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - sezon 9

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Honorata Skarbek wystąpi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Filip Lato najlepszy! „Stairway to Heaven” prosto do zwycięstwa
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: ABBA w finale show
Filip Lato: Mogę się przyznać, że miałem kryzys
Jan Traczyk: Do ról kobiecych goliłem nogi. Najgorsze było...
Krzysztof Szczepaniak: Wiele wziąłem i wiele z siebie dałem
„Sen o Warszawie” Filipa Lato bije rekordy oglądalności

Komentarze
© Polsat 2018