2018-06-02

Już wiemy, jak będzie wyglądać wesele „Popka”

0

Paweł Mikołajuw opowiedział o zbliżającej się uroczystości. Co planuje? Znany raper chce wziąć ślub z życiową partnerką Katarzyną. Jak „Popek” wyobraża sobie ten wyjątkowy dzień? - Będą sztuczki magiczne - oznajmił w swoim stylu. Co jeszcze?

W jednym z odcinków „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, którego motywem przewodnim było wesele, artysta zapowiedział, że pragnie ślubu z Kasią, a ich pierwszym tańcem będzie rumba. - To taniec zakochanych - podkreślił. Widzowie show odebrali wówczas tę deklarację jako ewidentne oświadczyny. Czy „Popek” rozpoczął przygotowania do uroczystości?

- Już powoli w myślach gdzieś tak. Polecę z gitarą w kosmos. Kaśkę będę miał pod ręką - powiedział. - Ślub na pewno będzie z fajerwerkami, z jakimś wygrzanym zespołem, niekoniecznie disco polo. I heja! Wiem, że na pewno będzie huczne - zdradził, nie chcąc jednak ujawniać wszystkich pomysłów. - Aż się ich boję - żartował.

 

Rodzina w komplecie prawie

Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

Okazuje się, że oprócz własnego wesela „Popek” jest gotów pojawić się także u kogoś, oczywiście jako atrakcja. Za ile? - Milion dolarów! - rzucił kwotę, po czym szybko doprecyzował. - Żartuję oczywiście. Nie wiem, czy bym zagrał. Chyba, że byłoby to wesele koordynowane przeze mnie, jeżeli chodzi o mój występ. Wtedy może tak. Dzwońcie! - zachęcił.

Chcielibyście, żeby Król Albanii zagrał na waszym weselu? A może macie ochotę pochwalić się własną imprezą i przy okazji wygrać podróż marzeń? Trwają castingi do nowego programu Telewizji POLSAT „Cztery wesela”. Zgłoszenia można wysyłać na adres czterywesela@zgloszenia.tv.

Zobacz także:
Gwiazdy Polsatu o weselach: Popek tańczy disco polo. A inni?
Sławomir i Kajra o swoim weselu. Jak się bawili?
„Taniec z Gwiazdami”: Popek na wakacjach po finale
„Cztery wesela” już wkrótce w Polsacie!

Komentarze
© Polsat 2019