2018-05-23

Ruszyły zdjęcia do trzeciego sezonu „W rytmie serca”

Jesienią poznamy dalsze losy bohaterów z Kazimierza nad Wisłą. Przystojny doktor Adam Żmuda znalazł się w sytuacji bez wyjścia - będzie musiał wybrać między matką jego syna Marią a Weroniką, która jest z nim w ciąży. Fani serialu „W rytmie serca” są zachwyceni, że po wakacjach poznają kolejne perypetie swoich ulubionych postaci.

Drugi sezon serialu „W rytmie serca” oglądały, podobnie jak pierwszy, ponad dwa miliony widzów. W trakcie emisji Polsat był liderem pasma i gromadził udziały w rynku na poziomie 14,2% wśród wszystkich badanych, wyprzedzając TVP1 (12,9%), TVN (11,2%) i TVP2 (4,8%). Serial cieszy się szczególną popularnością w województwie lubelskim - losy uroczych mieszkanek Kazimierza Dolnego - Marysi, Weroniki  oraz przystojnego doktora Żmudy - śledzi co piąty widz z tego regionu.

W każdym odcinku serialu „W rytmie serca” poznajemy trzymające w napięciu historie medyczne i kryminalne. Uwikłani są w nie pacjenci i często wspierani przez lokalną policję lekarze. Wszystko dzieje się w malowniczej scenerii Kazimierza Dolnego. W obsadzie można oglądać: Mateusza Damięckiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Marię Dębską, Piotra Polka, Piotra Fronczewskiego, Małgorzatę Foremniak, Artura Żmijewskiego, Zbigniewa Zamachowskiego, Elżbietę Romanowską i Dariusza Toczka.

Twórcami serialu są: Tadeusz Lampka - producent wykonawczy, Piotr Wereśniak i Jakub Skoczeń - reżyserzy oraz Jarosław Żamojda - autor zdjęć. Autorami scenariusza są: Izabela Aleksandrowicz i Dominika Hiliszczańska.

Oficjalny profil „W rytmie serca” na Instagramie - @wrytmieserca.official

Zobacz także:
„W rytmie serca” - odcinek 26: Ostateczne starcie
„W rytmie serca” - odcinek 25: Śmiertelne wyzwanie
„W rytmie serca” - odcinek 24: Trudno być tatą
„W rytmie serca” - odcinek 23: Romeo i Julia
„W rytmie serca” - odcinek 22: Więzy krwi

Oglądaj na oficjalnym kanale YouTube: