2018-05-10

„Cztery wesela” już wkrótce w Polsacie!

Cztery zupełnie różne kobiety, cztery suknie, cztery przyjęcia, ale łączy je jedno - ten najważniejszy dzień w życiu! Ślub i wesele, a raczej cztery wesela! Już wkrótce w Polsacie zaczynamy bitwę na śluby! A zwycięzców zapraszamy w podróż poślubną jak z bajki. „Cztery wesela” czekają na chętne pary młode!

Były już „Gwiezdne Wojny”, a my zapraszamy Was na ślubne wojny. W każdym odcinku nowego programu Polsatu „Cztery wesela” poznamy cztery panny młode, które zapraszają się nawzajem na swoje wesela. Nie są jednak zwyczajnymi gośćmi, tylko wyjątkowo surowymi jurorkami. Zwracają uwagę na każdy szczegół, od sukni ślubnej, przez wystrój sali, menu, tort, muzykę po ogólne wrażenie i atmosferę wesela. Każda z panien młodych może zdobyć w programie maksymalnie 100 punktów i to właśnie ona wybierze się ze swoim świeżo poślubionym małżonkiem w podróż poślubną marzeń.

Program „Four Weddings” był emitowany w Wielkiej Brytanii od 2009 roku. Cieszył się również dużym zainteresowaniem w USA, Kanadzie, Australii, Niemczech, Finlandii, Rumunii, i Francji.

Zapraszamy pary młode, które chciałyby pochwalić się swoim weselem na antenie Telewizji POLSAT do wysyłania zgłoszeń na adres: czterywesela@zgloszenia.tv