2018-05-06

„W rytmie serca” - odcinek 24: Trudno być tatą

Do szpitala w Jabłonowie trafił młody samotny ojciec. Pomocy udzielił mu Adam Żmuda. Doktor zadbał jednak nie tylko o stan zdrowia pacjenta, lecz także o jego problemy prawne i osobiste. Czy skutecznie? I jak układają się relacje rodzinne Wilczyńskiego, którego tożsamość i choroba zostały ujawnione?

Młody mężczyzna, który wiózł swojego synka, uległ wypadkowi samochodowemu. Na szczęście dziecku nic się nie stało. W szpitalu wyszło na jaw, że poszkodowany ojciec traci wzrok i choruje na cukrzycę, a dziadkowie chcą odebrać mu prawa do opieki nad malcem. Po interwencji doktora Adama Żmudy udaje się odnaleźć i namówić do przyjazdu matkę dziecka, która decyduje się naprawić swoje błędy i wychowywać Jasia. - Ożenisz się ze mną? - proponuje kobieta.

Miejscowy ksiądz wraz z doktorem Zychem odwiedzili w szpitalu Wilczyńskiego. Duszpasterz postanowił pomóc choremu na białaczkę malarzowi.

Koledzy poinformowali go, że nie jest ubezpieczony, więc koszty jego leczenia pokrywa Adam. Dużą pulę pieniędzy na jego terapię ofiarowuje również Olga.

Doktor Żmuda postanowił zapoznać dziadka ze swoim wnukiem. Malarz jest zachwycony chłopcem. Wspólnie z nim ogląda album ze zdjęciami.

Tymczasem w mieszkaniu Olgi zjawia się dwóch bandytów, którzy żądają od niej haraczu. Dają jej kilka dni na zebranie astronomicznej sumy pieniędzy.

- Pięć milionów. Na tyle wycenił panią pan Jeremi Gałczyński… - powiedział jeden z nich. Przerażona bizneswoman postanawia uciec. Mężczyźni błyskawicznie dowiedzieli się jednak, gdzie jest była kochanka Edka i ruszyli za nią w pościg. Czy odnajdą Olgę?

Konkurs Disneyland - Polsat.pl

Oglądaj w IPLA.TV: „W rytmie serca” - odcinek 24

W rytmie serca” w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „W rytmie serca” na Instagramie - @wrytmieserca.official

Zobacz także:
„W rytmie serca” - odcinek 23: Romeo i Julia
„W rytmie serca” - odcinek 22: Więzy krwi
„W rytmie serca” - odcinek 21: W potrzasku
„W rytmie serca” - odcinek 20: Tajemniczy wielbiciel
„W rytmie serca” - odcinek 19: Rozstanie

Oglądaj na oficjalnym kanale YouTube: