2018-05-02

„Umów się ze mną”: Nie tylko bad boye randkują

Zbyt grzeczni chłopcy w dziewiątym odcinku show? Niedoczekanie! W „Umów się ze mną. Take Me Out” każdy znajdzie kogoś dla siebie, a wygląd nie musi decydować o tym, czy uda się uwieść partnerkę. I jak co tydzień - atmosfera była znakomita, zabawa przednia, a pozory, jak to pozory, potrafiły zmylić.

Piotr „Guma” Gumulec poprowadził przedostatni odcinek pierwszej edycji popularnego programu. Nie brakowało emocji oraz dobrego humoru. W show pojawili się nie tylko czterej single, którzy chcieli udać się na randkę, lecz także nowe dziewczyny. Nie obyło się bez niespodzianek.

- Niech hossa pozna bessę - takimi słowami „Guma” zaprosił do studia Wojtka z Olsztyna. Początkowo aż 29 dziewczyn miało ochotę się z nim umówić. - Bardzo fajny miły, ale to nie jest mój bad boy - powiedziała Pati. - Facet wygląda bardzo zdrowo - uznała Ecaterina, która występowała w programie po raz pierwszy.

Okazało się, że Wojtek pracuje w Niemczech, gdzie zajmuje się wykańczaniem wnętrz. Specjalizuje się sztukateriach. W wolnym czasie ćwiczy sporty walki. - To kwiatuszek, a ja mam urok osobisty walca. To nie jest to - klarowała Paulina. Ostatecznie na randkę poszła Aśka, która debiutowała w „Take Me Out”, jak się okazało - w wielkim stylu. - Nie spodziewałam się, że zostanę tak szybko wybrana. A Wojtek zrobił na mnie naprawdę pozytywne wrażenie - powiedziała dziewczyna.

Mateusz z Warszawy bardzo się ucieszył z możliwości udziału w programie. Czy podobne odczucia towarzyszyły obecnym w studiu paniom? - Mną nie bujnęło - tłumaczyła zapalenie czerwonej lampki Jolcia. - Mateusz jest przystojny, ale nie podoba mi się jego obuwie - zauważyła Martyna. - Może on jest piękny, ale ja nie widzę, bo jestem ślepa? - pytała Boneka. Mateusz pracuje w domu maklerskim, gdzie zajmuje się pozyskiwaniem klientów. Twierdzi, że jest cudownym tancerzem i kochankiem zarazem. Czy to oczarowało singielki? - Życie na telefonie, to nie jest życie - stwierdziła Edzia. Kto wybrał się na randkę z Mateuszem? Padło na Pati! - Co ma być to będzie - stwierdził później zagadkowo chłopak.

Trzeci z kandydatów, Andrzej z Tarnowa, nie zrobił początkowo wielkiego wrażenia na obecnych w studiu dziewczynach. - Nie interesuje mnie w ogóle - powiedziała dobitnie Małgoś. - Taki facet z jajem. Widać, że kocha życie - stwierdziła Marta. - On się śmieje, ja też lubię. Może nie będą mu przeszkadzały moje zmarszczki mimiczne - zastanawiała się Arla. - Za takim mężczyzną kryje się coś ciekawego - uznała Ecaterina. Z filmu promocyjnego wynikało, że Andrzej ma słabość do słodkiego, a zwłaszcza do bez, mimo że jest instruktorem nordic walking i przedsiębiorcą. - Jest słodki - skomentowała wideo Olga. Na randkę Andrzej wybrał się z Ecateriną. - Sympatyczny i uśmiechnięty, sprawił dobre wrażenie - podsumowała dziewczyna.

- Niech pin pozna zielony - powiedział „Guma” i wezwał przed oblicza dziewczyn Michała z miejscowości Porajów. - Jest mega w moim guście - wyznała Karolina. - Rozmarzyłam się, patrząc na jego suche usta. Chcę je zwilżyć - powiedziała Justyna. Michał przedstawił się jako wielbiciel zwierząt i FC Barcelony. To okazało się przeszkodą dla Gwiazdy, która deklaruje, że jest wielbicielką Legii Warszawa. Za to nie skreślać Michała postanowiła Marlena, mimo że jest fanką Wisły Kraków. Kogo ostatecznie wybrał Michał? Olę! - W końcu ktoś, kto lubi klub z Katalonii - powiedziała dziewczyna. Michał był na tyle zadowolony z obrotu sprawy, że uznał Olę za tą jedyną, z którą się ożeni.

Konkurs Disneyland - Polsat.pl

Oglądaj w IPLA.TV: „Umów się ze mną. Take Me Out” - odcinek 9

„Umów się ze mną. Take Me Out” w środę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT

Oficjalny profil „Umów się ze mną. Take Me Out” na Instagramie - @umowsiezemna

Zobacz także:
Olivia z „Take Me Out”: Powinnam umówić się z „Gumą”!
„Umów się ze mną”: Kocica znalazła kocurka?
„Umów się ze mną”: Olivia opuściła program! Dlaczego?
„Umów się ze mną”: Jeden kosz i trzy randkowe sukcesy
„Take Me Out”: Ten pączek miał wyjątkowe nadzienie
„Umów się ze mną”: Co się stanie, gdy hokus pozna pokus
Gwiazda „Umów się ze mną. Take Me Out” pokaże się nago
Cztery na cztery! Taki napęd tylko w „Umów się ze mną”
„Umów się ze mną”: Tylko on się spodobał, a reszta „out”
„Umów się ze mną”: Wiemy, kto tym razem pójdzie na randki
Takie randki tylko w „Umów się ze mną. Take Me Out”
Piotr Gumulec: Randki na wesoło? Tak! W Polsacie!