2018-04-18

„Umów się ze mną”: Jeden kosz i trzy randkowe sukcesy

W siódmym odcinku tylko jeden singiel nie znalazł partnerki. - Na co dzień zajmuję się spaniem do późna - powiedział uczestnik „Take Me Out” i w ten sposób wiele stracił w oczach dziewczyn. Czym zaimponowało pozostałych trzech kandydatów? Kto buchał testosteronem, a od kogo wiało nudą?

- Świetna randka jest jak taboret. Nie można się oprzeć - powitał wszystkich Piotr „Guma” Gumulec. Trzydzieści atrakcyjnych dziewczyn pojawiło się w studiu randkowego show, żeby wybrać wśród prezentujących się przed nimi mężczyzn. Kto i jakimi metodami próbował zdobyć serca uczestniczek?

- Niech pięta pozna Achillesa. Singlu, pokaż się! - krzyknął prowadzący, a obok niego pojawił się Szymon z Zabrza. Uśmiechnięty chłopak nie zrobił piorunującego wrażenia na paniach. - Czas jest najwyższą wartością. Nie chcę marnować twojego, bo wiem, że dalej nic by nie poszło - tłumaczyła Gwiazda.

Czy emisja filmu promocyjnego przekonała do niego którąś z singielek? Niestety, przyznanie się do późnego wstawania nie podziałało jak magnes. Wszystkie uczestniczki nacisnęły przycisk zapalający czerwoną lampkę. „Blackout”. Szymon w akompaniamencie gromkiego „pa, pa, pa” pożegnał się z programem. - Kobiety w Polsce jak najbardziej mają poczucie humoru, tylko nie te które tu były - skwitował uczestnik.

Kolejny singiel miał znacznie większą siłę przebicia. Uczestniczki „Umów się ze mną” dostrzegły, że Paweł z Gorzowa Wielkopolskiego to dojrzały mężczyzna i zapragnęły randki. Spodobał się także gustującej w „koksach” Olivii. - Muszę mieć kogoś normalnego i ogarniętego - powiedziała dziewczyna. - Jesteś jak wino. Ja lubię dojrzałe. Mam nadzieję, że potrafi mocno klepać - stwierdziła Kinga.

Paweł prowadzi własne biuro nieruchomości, a po pracy ćwiczy tańce latynoskie. - W końcu przyprowadziłeś mężczyznę, a nie kolejne dziecko we mgle - chwaliła kandydata Paula. Biznesmen i tancerz miał jeszcze inne atuty. Okazało się, że jest mistrzem w sporządzaniu tatara. Ta umiejętność również przypadła do gustu. Ostatecznie na randkę Paweł wybrał Paulę. - Nie chodzi o kolor sukienki, ale o to, że ma poukładane w głowie. To mi się spodobało - tłumaczył. Czy po spotkaniu zaiskrzy?

Czym zaimponował Patryk, który przyjechał z okolic Piły? - Szczery uśmiech, pewność siebie i muzyka na wejściu. Trzy plusy, żadnych minusów. Jestem jak najbardziej „na tak” - wyznała Jolcia. - Super ciało - zareagowała Wiktoria na widok inżyniera, fana motoryzacji. - Twój samochód też naprawię - reklamował się singiel. - Ten czar, urok i wdzięk. Zobaczymy czy oczaruje mnie dziś, kiedy wyciągnie swą magiczną różdżkę… - zastanawiała się oczarowana singlem Anka. Ostatecznie aż 17 dziewczyn miało ochotę zostać z nim sam na sam.

- Jesteś taki człowiek orkiestra. Tutaj latino, tutaj klub wieczorem… Jeszcze śrubki wkręcasz. Może mi też wkręcisz, co? - spytała Weronika. W finale rywalizowały Daria i Iza. Bliźniaczki! Na spotkanie Patryk wskazał Darię. Jaki miało przebieg? O tym tradycyjnie dowiemy się w kolejnym odcinku „Umów się ze mną”.

- Niech Zygmunt pozna Chajzera. Singlu, pokaż się! - zaprosił kolejnego bohatera show Piotr Gumulec, a na scenie pojawił się Darek. - Pochodzę z małej, ale jakże urokliwej miejscowości Lipki Wielkie - przedstawił się trzydziestce kobiet jasnowłosy kawaler. - Musi mieć zarost - w ten sposób Kamila tłumaczyła wciśnięcie czerwonej lampki. - Twój uśmiech… Ta twoja szparka - komplementowała przerwę między zębami Natalia.

Z prezentacji dowiedzieliśmy się, że Darek mieszka na stałe w Holandii, gdzie pracuje jako mechanik, lubi wycieczki rowerowe i grę w squasha. - Nadajemy na innych falach. Ja jestem bardzo imprezowa - deklarowała Nati. - Strasznie mi się spodobał, jak piłował tą piłą i iskry leciały - zaznaczyła rudowłosa Wera. I to właśnie ta dziewczyna przypadła do gustu wytatuowanemu Dariuszowi. - Jej uśmiech, usta i kolor włosów. Uwielbiam! - przyznał chłopak. Pasują do siebie?

Oglądaj w IPLA.TV: „Umów się ze mną. Take Me Out” - odcinek 7

„Umów się ze mną. Take Me Out” w środę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT

Oficjalny profil „Umów się ze mną. Take Me Out” na Instagramie - @umowsiezemna

Zobacz także:
„Umów się ze mną”: Pauli i Grzegorz zamieszkają ze sobą?
„Take Me Out”: Ten pączek miał wyjątkowe nadzienie
„Umów się ze mną”: Co się stanie, gdy hokus pozna pokus
Gwiazda „Umów się ze mną. Take Me Out” pokaże się nago
Cztery na cztery! Taki napęd tylko w „Umów się ze mną”
„Umów się ze mną”: Tylko on się spodobał, a reszta „out”
„Umów się ze mną”: Wiemy, kto tym razem pójdzie na randki
Takie randki tylko w „Umów się ze mną. Take Me Out”
Piotr Gumulec: Randki na wesoło? Tak! W Polsacie!