2018-04-13

Michał Malitowski zdradził kilka tajemnic „Tańca z Gwiazdami”

0

Juror odpowiadał na pytania fanów programu na wideoczacie. Michał Malitowski chętnie dzielił się swoimi spostrzeżeniami i opowiedział o kulisach pracy przy najsłynniejszym tanecznym show. O co widzowie pytali go najczęściej? Jak ocenia nowy skład jury „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”?

- Jestem zaskoczony. Wydawało mi się, że będzie to słaba odsłona show pod kątem jakości samego tańca, tymczasem wiele osób zrobiło postępy. Jest mi przykro, że odpadła Renata Kaczoruk - powiedział zapytany o odczucia związane z programem. - Ale przecież wszystko jest waszych rękach! - akcentował mistrz tańca, zachęcając do wysyłania esemesów i decydowania w ten sposób o losach swoich ulubieńców.

- Słynę z tego, że jestem mistrzem świata, ale uczę również amatorów - odpowiedział pytany o to, czy zajmuje się wyłącznie profesjonalnym tańcem. - Kiedy amator tańczy z zawodowcem, postęp osiąga się bardzo szybko - podkreślił Michał Malitowski. Przyznał również, że jego sylwetka ukaże się na okładce książki „Back to the Roots” o tańcach latynoamerykańskich.

Uczestników internetowej rozmowy interesowało, czy Popek ma szansę wygrać „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. - Oczywiście, że ma. Na tym etapie wszyscy mają szanse. Popka kochają ludzie w każdym wieku, ma zdolność poszerzania grona swoich odbiorców. Zaskoczył mnie swoim zawodowym podejściem. On taniec ma „w środku” - wskazał juror programu.

- Beatki mi bardzo brakuje. Pisaliśmy ostatnio do siebie i wyznawaliśmy sobie miłość. Jest niezastąpiona. Pracowało mi się z nią super. Mieliśmy swoją energię we czwórkę - przyznał tancerz, mówiąc o Beacie Tyszkiewicz. - Pojawiła się Ola, która ma swoją osobowość i udało jej się bardzo szybko „wejść” w to wszystko - powiedział odnosząc się do nowej jurorki, Oli Jordan.

Konkurs Disneyland - Polsat.pl

- Bardzo fajnie nam się pracuje i każdy ma swoje miejsce - podkreślił sędzia „Tańca z Gwiazdami”. A jak ocenia kolegę zza jurorskiego stołu - Andrzeja Grabowskiego? - Andrzejowi się wszystko podoba, byleby się kręciło i świeciło - podsumował ze śmiechem Michał Malitowski.

Zobacz zapis czata:

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Oni pożegnali show po tanecznej podróży w przeszłość
Sentymentalny odcinek, ale dla nich... bez sentymentów
Popek i jego dzieciństwo? „Teraz wszystko dla córki!”
Dariusz Wieteska: Z każdym odcinkiem czuję się pewniej
„Polski piątek” w „Tańcu z Gwiazdami”. Ich pechowy dzień
Beata Tadla: Kolekcjonuję piękne wspomnienia
Hej, wesele tańcowało! Ale dla nich to już koniec show...
Oto wszystkie pary 8. edycji „Tańca z Gwiazdami”

Komentarze
© Polsat 2020