2018-04-04

„Umów się ze mną”: Co się stanie, gdy hokus pozna pokus

Piotr Gumulec po raz piąty zaprosił do zabawy singielki i czterech singli. - Miałem kiedyś dziewczynę różaniec, bo ciągle odmawiała. Ale w programie mamy same dziewczyny turbiny, bo kręcą wszystkich - zachęcał „Guma” do oglądania „Umów się ze mną. Take Me Out”.

Jako pierwszy na scenie randkowego show pojawił się Patryk z Kozienic. Początkowo na spotkanie z Patrykiem chciało pójść 28 dziewczyn. Chłopak zaimponował kobietom przede wszystkim wzrostem. - Fajny, pewny siebie facet. Dobrze wygląda - oceniła Jolcia.

Po obejrzeniu filmu promocyjnego chęć dalszego poznania studenta logistyki wyraziło jedenaście singielek. - Na melanże już się nie nadaję - uznała „Gwiazda”. Ostatecznie na randkę Patryk poszedł z Dagą. - Wybrałem Dagmarę, bo bardziej poznała moją osobę - przyznał.

Duże wrażenie na singielkach zrobił kolejny kandydat, Grzegorz z Płocka. Ale nie na wszystkich. - Chciałabym, żeby kolega mną zakręcił jak mikrofala talerzem, a tak się nie stało w tej rundzie - tłumaczyła jedna z uczestniczek. - Jest przystojny i męski - to zdanie Moniki.

Grzegorz oprócz tego, że - jak sam przyznał - charakter rzeźbi na siłowni, jest grafikiem. Dorabia wykonując zdjęcia ślubne. - Szukam faceta, nie chłopaka. A on jest facetem na sto dziesięć procent - cieszyła się Natalia, ale mężczyzna zabrał na romantyczne spotkanie Paulinę. - Takie bije od niej ciepło, że nie mogłem się oprzeć - uzasadnił.

Konkurs Disneyland - Polsat.pl

Jako trzeci o serca dziewczyn walczył Beniamin z Łodzi. Chłopak urodził się w Grecji, a przez większość życia mieszkał w Wielkiej Brytanii. W Polsce pracuje w duńskiej firmie produkującej oprogramowanie. - Mam taki fetysz siedzenia na ludziach, a on usiadł na pracowniku - w ten sposób dowcipnie skomentowała film promocyjny Olivia.

Wysoki Beniamin na randkę zabrał tajemniczą Aszę, która wcześniej bardzo często wciskała czerwoną lampkę. Okazało się, że chłopak już wcześniej upatrzył sobie ciemnowłosą dziewczynę o ormiańskich korzeniach. - Nigdy nie byłam na randce. Chcę, żeby mnie miło zaskoczył - zdradziła wybranka Beniamina.

- Niech hokus pozna pokus. Singlu, pokaż się! - Piotr Gumulec wywołał ostatniego z panów. Łukasz z Warszawy zaciekawił sobą 26 obecnych w studiu kobiet. - Super styl, super wejście, ale dam szansę młodszym koleżankom - powiedziała na jego widok Paula. - To nie dom starców - odparł chłopak, wzbudzając oburzenie części dziewczyn.

Czy Łukasz, który pracuje jako trener personalny oraz dietetyk, miał jeszcze szansę zyskać w oczach singielek? - On jest misiem do przytulania, natomiast ja poszukuję niedźwiedzia - stwierdziła Olga. - Nie lubię osób, które nie mają w sobie pokory - mówiła Kinga. Ostatecznie Łukasz wskazał na Alicję. - Wybrał mnie z przymusu - nieoczekiwanie skomentowała jego decyzję dziewczyna, którą… widzowie Polsat Cafe znają z programu „Gry małżeńskie”.

Oglądaj w IPLA.TV: „Umów się ze mną. Take Me Out” - odcinek 5

„Umów się ze mną. Take Me Out” w środę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT

Oficjalny profil „Umów się ze mną. Take Me Out” na Instagramie - @umowsiezemna

Zobacz także:
Gwiazda „Umów się ze mną. Take Me Out” pokaże się nago
„Umów się ze mną”: Kim jest tajemnicza Asza?
Najlepszy kandydat na randkę? Piotr Gumulec!
„Umów się ze mną”: Tylko on się spodobał, a reszta „out”
„Umów się ze mną”: Wiemy, kto tym razem pójdzie na randki
Takie randki tylko w „Umów się ze mną. Take Me Out”
5 rzeczy, które musisz wiedzieć o nowym programie Polsatu
Piotr Gumulec: Randki na wesoło? Tak! W Polsacie!