2018-03-28

Cztery na cztery! Taki napęd tylko w „Umów się ze mną”

Wszyscy single zrobili piorunujące wrażenie na uczestniczkach show. Obecne w studiu dziewczyny rzadko wciskały czerwone lampki i po raz pierwszy w historii „Umów się ze mną. Take Me Out” doszło do pewnej sytuacji… Jakie cechy zadecydowały o tak dużym powodzeniu kandydatów na randki?

- Nasze filmiki epatują poczuciem humoru, nie traktujcie ich tak serio, jak ostatnio - przestrzegał rozpoczynając show Piotr „Guma” Gumulec. - Mówi się, jak kota nie ma, to myszy harcują. A co się musi dziać, kiedy ten kot się w końcu pojawi. Niech Tom pozna Jerry’ego! Singlu, pokaż się! - prowadzący zaprosił na scenę pierwszego uczestnika „Umów się ze mną. Take Me Out”.

Jacek z Sochaczewa wprawił dziewczyny w zachwyt. W pierwszej chwili nie skreśliła go żadna! Wszystkie panie miały ochotę pójść z nim na randkę. - Wysoki i nie ma rurek - zachwalała singla jedna z kobiet. - „Stylówa spoko” - dodała Claudia.

Film promocyjny także zachęcił do dalszego poznania menedżera sprzedaży domków holenderskich. Zaledwie dwie dziewczyny zdecydowały się wcisnąć eliminujący przycisk… - Mam nadzieję, że to zając z fajną marchewką - stwierdziła Madzialena. Ostatecznie Jacek wybierał kandydatkę na spotkanie spośród szesnastu dziewczyn. Która wpadła mu w oko? Wskazał na Julkę.

- Niech pajda pozna smalec - w ten sposób „Guma” wywołał na scenę kolejnego faceta. Andrzej z Dąbrowy Górniczej, podobnie jak poprzednik, wywołał duże zainteresowanie. Aż 25 kobiet adorowało singla.

- Andrzej jest taką rurką z kremem, ale… zobaczymy jaki będzie miał krem - stwierdziła Alex. Klip spowodował, że szklarz pracujący w Wielkiej Brytanii spodobał się siedmiu paniom. Na randkę mężczyzna zaprosił Dorotę. - Myślę, że między mną a Andrzejem od początku była chemia - powiedziała pochodząca z Katowic wybranka.

Kto następny? To Igor z Białorusi mieszkający w Warszawie. I tym razem nie zabrakło oryginalnego powitania uczestnika. - Niech Kolumb pozna Amerykę - rzucił hasło „Guma”. Jak dziewczyny zareagowały na brodatego singla w okularach z ościennego kraju? - Ma polskie korzenie, a ja szukam drzewa polskiego - uznała Nati, która odrzuciła Igora. - Przypomina mi Pana Kleksa, a ja zawsze go uwielbiałam! - wskazała Wera, zachwycona uczestnikiem.

Po prezentacji wideo okazało się, że Igor jest żonglerem. - Ja mam dwie kulki. Nauczę cię nimi bawić - zachęcała Claudia. Uczestnik pokazał, jak żongluje kulami, czym wzbudził zachwyt obecnych w programie pań. Czy wybór mógł być inny? Claudia! - Jako jedyny facet w tym programie urzekł mnie sobą - przyznała szczerze dziewczyna.

- Niech szampan pozna bąbelki - tym hasłem niezawodny „Guma” wywołał Łukasza z Warszawy. Elegancki mężczyzna wpadł w oko wszystkim dziewczynom. - Ja mam loczki, ty masz loczki - kusiła Monika. Po drugiej rundzie wciąż trzydzieści dziewczyn miało ochotę na randkę!

Kandydat wyraźnie przypadł do gustu, bo nie brakowało ochów i achów. - Jesteś moim ideałem - powiedziała do prawnika ze stolicy Kinga. - Mamy wiele wspólnego - wyznała Alicja. Także po trzeciej rundzie komplet uczestniczek chciał randkować z Łukaszem. - Czuję ciałem, duszą i umysłem, że jesteś dla mnie - zachęcała ciemnowłosa Pauli, ale wybranką Łukasza została roześmiana Wiki. - Ona wprowadzi do mojego życia więcej luzu - podsumował chłopak. Czy pasują do siebie?

Oglądaj w IPLA.TV: „Umów się ze mną. Take Me Out” - odcinek 4

„Umów się ze mną. Take Me Out” w środę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT

Oficjalny profil „Umów się ze mną. Take Me Out” na Instagramie - @umowsiezemna

Zobacz także:
Najlepszy kandydat na randkę? Piotr Gumulec!
„Umów się ze mną”: Łukasz to prawdziwy ideał?
„Umów się ze mną”: Tylko on się spodobał, a reszta „out”
„Umów się ze mną”: Wiemy, kto tym razem pójdzie na randki
Takie randki tylko w „Umów się ze mną. Take Me Out”
5 rzeczy, które musisz wiedzieć o nowym programie Polsatu
Piotr Gumulec: Randki na wesoło? Tak! W Polsacie!