2018-03-14

„Umów się ze mną”: Wiemy, kto tym razem pójdzie na randki

Jakich mężczyzn szukały dziewczyny w drugim odcinku show? Czy panowie spełnili oczekiwania pań? Jak wyglądały spotkania par z pierwszej części programu? W „Umów się ze mną. Take Me Out” nie zabrakło mocnych wrażeń i sercowych uniesień.

Jak jest dobra zabawa, to musi być wesoło, a żeby było jeszcze bardziej wesoło, to przydałby się ktoś, kto potrafi wszystkich rozśmieszyć. O artystyczny i humorystyczny charakter programu zadbał niezawodny Piotr „Guma” Gumulec. Trzydzieści singielek, które pojawiły się w studiu musiały zmierzyć się z jego bezpośrednimi i podchwytliwymi pytaniami dotyczącymi wymarzonego partnera na randkę. Ufff, znów było bardzo gorąco!

No to jaki powinien być ten ideał? - Chcę przystojnego chłopaka, mężczyznę. Nie chcę, aby był rolnikiem, albo coś takiego - powiedziała jedna z uczestniczek. - Ja przyprowadzam same gorące towary - skwitował „Guma”. - Musi być to bestia, samiec alfa, który doprowadzi mnie do pionu - stwierdziła inna z singielek.

- Niech Las pozna Vegas. Singlu, pokaż się! - zakrzyknął Piotr Gumulec zapraszając na scenę pierwszego z czterech panów starających się o względy pań. - Pamiętajcie! Lampka czerwona. Randka skończona - przypomniał prowadzący. Kiedy pojawił się Marcin z Warszawy piątka dziewczyn nacisnęła przycisk i odrzuciła kandydata.

Atutem dla jednej z singielek było to, że Marcin przypomina pewnego wokalistę disco polo. Po emisji filmów, przedstawiających go nieco bliżej, na randkę miały ochotę dwie dziewczyny. Ostatecznie Marcin wybrał Aleksandrę. - Chciałam go lepiej poznać i zobaczyć, czy chce się śmiać z moich dwuznacznych żartów - zapowiedziała.

- Niech Karpiel pozna Bułeckę - krzyknął „Guma” anonsując drugiego z singli. Przed uczestniczkami stanął Patryk z Warszawy. Początkowo chciało się z nim umówić aż 21 dziewcząt. - Jest stylówa i dobry żart - oceniła kandydata ciemnowłosa dziewczyna.

Trener personalny cieszył się dużym zainteresowaniem u płci przeciwnej, ale po filmowej prezentacji o randkę z Patrykiem walczyły jednak już tylko dwie kobiety. Dla pozostałych singielek wadą okazało się posiadanie przez niego... suczki o imieniu Tosia. Uczestnik wybrał Olivkę i to z nią wybierze się na wymarzoną randkę. - Od razu wpadła mi w oko - wskazał.

Jako trzeci starał się przekonać do siebie singielki Norbert, który pochodzi ze Szczecina, ale mieszka w Warszawie. - Człowiek jest w stanie w ciągu trzech sekund podjąć decyzję, czy pójdzie z kimś do łóżka, czy nie. Taka jest prawda - w ten sposób Claudia uzasadniła wciśnięcie czerwonego guzika na widok kandydata. Były jednak i takie osoby, dla których Norbert okazał się atrakcyjnym „kąskiem” . - To takie ciacho z kremem - oceniła chłopaka Dorota.

Film promocyjny przedstawił go jako studenta próbującego swoich sił w modelingu. Nie dla wszystkich było to jednak zachętą. Aby zdobyć sympatię pań, chłopak przygotował pokaz tańca z piłką. Na części kobiet wrażenie zrobiły „kocie ruchy” singla. Ostatecznie w wyniku eliminacji na randkę Norbert pójdzie z Sarą. - Interesuje mnie rozmowa i „flow” między nami - mówił o przyszłym spotkaniu mężczyzna.

Ostatni w drugim odcinku show zaprezentował się Artur z Warszawy. Dla Claudii wadą był brak tatuaży i „złotego kajdana”. Okazało się, że singiel jest biznesmenem działającym w obszarze odnawialnych źródeł energii... Czym jeszcze mógł się pochwalić Artur? Trenuje krav magę i jeździ na motocyklu, co nie uszło uwadze. - Urzeka mnie krav maga, coś kiedyś trenowałam, więc ci pokażę - zachwalała mężczyznę uczestniczka „Take Me Out”. - Zobaczymy jak taki model i taka lwica poradzą sobie na jednym wybiegu - powiedział Piotr Gumulec, kiedy los sprawił, że na wspólne spotkanie Artur zabierze Izabelę.

Widzowie zobaczyli również, czym skończyły się romantyczne spotkania par z poprzedniego odcinka. O tym, czy między singlami a singielkami zaiskrzyło można dowiedzieć się oglądając kolejne części randkowego show na antenie Telewizji POLSAT oraz w IPLA.TV.

Oglądaj w IPLA.TV: „Umów się ze mną. Take Me Out” - odcinek 2

„Umów się ze mną. Take Me Out” w środę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT

Oficjalny profil „Umów się ze mną. Take Me Out” na Instagramie - @umowsiezemna

Zobacz także:
„Umów się ze mną”: Tak słodki, że aż mnie zemdliło...
Miss Pragi i córka komisarza Halskiego w „Take Me Out”
Takie randki tylko w „Umów się ze mną. Take Me Out”
Oto kulisy randkowego show Polsatu. Zobacz zdjęcia!
Poznaj dziewczyny z pierwszego odcinka „Umów się ze mną”
5 rzeczy, które musisz wiedzieć o nowym programie Polsatu
Piotr Gumulec: Randki na wesoło? Tak! W Polsacie!